Den Václava Havla s vernisáží v Zastavkafe

Datum: 5. prosinec 2019, 14:42
Autor: Dobrá společnost
Rubrika: Kulturní akce
Na Den Václava Havla proběhne tradiční zapalování svíček u mariánského sloupu na náměstí T. G. Masaryka, budeme chodit s ohrnutými kalhotami, na skřipky k tomu přijede zahrát Matěj Kolář a o včelách, zahradničení, dětech a dalších radostech budou promlouvat kresby Jana Karpíška, včelaře, kurátora a umělce, kterého inspirují zejména všednodenní zázraky.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky