Umění má narozeniny!

Datum: 15. leden 2020, 15:57
Autor: KRAvín - rural arts Vysočina
Rubrika: Kulturní akce
Přidejte se ke společným oslavám Narozenin umění v Zastavkafe v Chotěboři. Pokud přinesete dárek pro umění, máte vstup zdarma. Vezměte s sebou děti a rodiče, kamarády, milence a další neznámé! Na programu je imitace díla Roberta Filliou 'Imitace zvuku ptáků' s účastí publika a mnoho dalších překvapení od účastníků všech věků. Po celý večer budeme online propojeni s vysíláním z dalších míst světa - Paříž, Londýn, Berlín, Vancouver, Tokio, Pardubice...

Doneste svůj dárek, umění je staré jen 1 milion a 57 let.

Art's Birthday, tedy Narozeniny umění, je každoroční událost, konající se od roku 1963 na popud francouzského umělce Roberta Filliou. Ten v roce 1963 prohlásil, že před milionem let nebylo žádné umění, to se ale zrodilo jednoho dne, 17. ledna, když někdo upustil suchou houbu do kýble s vodou. Filliou navrhl, aby u příležitosti oslav přítomnosti umění v našich životech byly prázdniny. Každoročně se od té doby konají po celém světě akce, propojené prostřednictvím nejrůznějších sítí.

Více zde, anebo na stránkách Zastávky194.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky