Prohlídka ukázkové přírodní zahrady a geoparku u gymnázia

Datum: 30. květen 2020, 20:53
Autor: Ekoklub Gymnázia Chotěboř
Rubrika: Kultura
I když gymnázium není otevřené pro studenty, kromě maturantů, naše zahrada a geopark jsou připraveny přivítat návštěvníky z řad veřejnosti.

Můžete si zapůjčit klíč v kanceláři gymnázia v pracovní dny od 8 do 11 hod., nebo v Informačním centru Chotěboř ve všední dny 8 – 16,30 hod., v sobotu a ve svátcích 8 – 12,00 hod.

V sobotu 6. června 2020 se koná Víkend otevřených zahrad, kdy bude zahrada volně přístupná, bude připraven papírový průvodce zahradou a informační materiály k přírodním zahradám a zahradničení. Navštivte nás, vyfoťte se v naší zahradě a fotku nám zašlete na [email protected]

Přijďte nás podpořit v době koronavirové, sdílejte s námi své zážitky „u nás“! Věříme, že příští rok už bude vše v pořádku a sejdeme se v naší zahradě společně u fair trade kávičky!

Mgr. Eva Jirsová a studenti Ekoklubu Gymnázia Chotébř
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky