Chotěboř má novou knihobudku!

Datum: 8. listopad 2020, 18:04
Autor: Dobrá Společnost
Rubrika: Kultura
Chotěboř se konečně dočkala své knihobudky! Co tato složenina slov „kniha“ a „budka“ označuje? Místo, kam můžete přinést knihy, které již máte přečtené a chcete je poslat dále. Místo, kde si současně můžete z odložených knih jakékoli tituly bezplatně vzít a vdechnout jejich existenci nový smysl.

Chotěbořská skříň s knihami stojí v malé Rudově uličce vedoucí z náměstí T. G. Masaryka podél Zastávky194/Café Kohout. Knihy jsou v ní chráněné oplechováním a sklem, ale před vlhkostí je zcela uchrání pouze to, když se budou točit – je to tedy na vás! Skříň se otvírá odstraněním háčku v dolní části dveří. Knihobudku provozuje Dobrá společnost ve spolupráci s Jitkou Tichou a chotěbořskou knihovnou. Její pořízení bylo financováno z výtěžku dobročinného bazaru, který Dobrá společnost uspořádala v rámci akce Zažít Chotěboř jinak!

Doufáme, že obzvláště nyní, v době zavření knihoven a knihkupectví, přijde mnohým vhod. Třeba v ní objevíte knihu, která vám rozjasní den. A třeba v ní najdete dárek, kterým můžete udělat radost někomu blízkému. Knihobudka je nás všech. Věříme, že se k ní i knihám uvnitř budeme všichni chovat s úctou a láskou.

za Dobrou společnost Lucka Dostálková
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky