20. narozeniny - rok poté!

Datum: 27. září 2021, 11:33
Autor: Benediktus
Rubrika: Kulturní akce
Milí přátelé, srdečně Vás zveme na oslavu našich 20.tých narozenin rok poté! Minulý rok veřejným oslavám nepřál a my jsme si ji nechtěli nechat ujít. Je nám ctí, že pozvání přijala slovenská šansoniérka a herečka Szidi Tobias. U nás vešla více ve známost spoluprací s dvojicí Hapka, Horáček a také svým angažmá v pražském studiu Dva. Je dlouholetou členkou bratislavského divadla Astorka. Szdidi Tobias je přirovnávaná k Haně Hegerové, má jedinečnou barvu hlasu. Vystoupí se svojí kapelou, máme se na co těšit. Jako předkapela vystoupí náš BeneBend. Nebude chybět občerstvení, výrobky z našich dílen apod. V Chotěboři v Junioru 13. října v 18 hodin.
Těšíme se na milá setkání s vámi.
Akci podpořilo město Chotěboř.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky