v Chotěboři proběhne autorské čtení Kamily Hladké nominované na Magnesii Literu

Datum: 25. duben 2022, 23:07
Autor: CEKUS a Dobrá společnost
Rubrika: Kulturní akce
Svou novou knihu SESTRY přijede v pondělí 9. května od 16:00 představit do podkroví Knihovny Ignáta Herrmanna sama autorka, KAMILA HLADKÁ, mladá energická žena, která založila vlastní nakladatelství Dcera sestry. Za svoji knihu HORNICKÉ VDOVY byla nominována v roce 2020 na Magnesii Literu v kategorii publicistiky. Podle této knihy vznikla i divadelní inscenace v prešovském divadle.

Kniha SESTRY se zaměřuje na životy řeholnic. Mnozí o nich mají zkreslené představy. Přitom řádové sestry mají například facebookový profil, vlastní blogy a sportují. Nefinancuje je Vatikán a celé dny se jen nemodlí. Kamila Hladká zpracovává autentické příběhy řeholnic různého věku.

Jste srdečně zváni!

CEKUS a Dobrá společnost
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky