28. ročník Stockfestu je tady!

Datum: 4. srpen 2023, 01:18
Autor: Jaroslav Bořil
Rubrika: Koncerty
V termínu 11. – 12. srpna 2023 se nedaleko Havlíčkova Brodu uskuteční oblíbený festival Stock Dobrohostov. Během dvou večerů vystoupí 10 kapel, mezi kterými je i legendární Komunál nebo Sto zvířat!

Malý letní festival letos vstupuje do své 28. sezóny. Páteční program uvede oblíbenou rockovou formaci Komunál, kterým budou dělat předskokany punkoví Totální Nasazení. Večer dále obohatí brněnská kapela Lidopop a žďárská skupina Revock. Bude to pravá rocková jízda!

Na sobotní program láká své řady fanoušků skupina Sto zvířat, existující od roku 1990. Fanoušci se jistě dočkají největších hitů skupiny jako jsou Nikdy nic nebylo, Nejkratší cesta nebo Alice se dala na pití. Předkapelu jim bude dělat již skoro domácí Morava, která se do Dobrohostova ráda vrací. Letos zde budou koncertovat již po šesté! Program dále zpestří kapely Sorry, Geneze, Marabu a Fortuna.

V neděli 13. srpna se v areálu festivalu uskuteční již 15. Festival dechových hudeb. Šestihodinový program nabídne vystoupení Rebelky, Vysočinky, Veseláků v čele se známou Libkovankou.

Program festivalu:

Pátek:
19:00 LIDOPOP (Brno)
20:30 TOTÁLNÍ NASAZENÍ (Slaný)
22:30 KOMUNÁL (Chlumec na Cidlinou)
01:00 REVOCK (Žďár nad Sázavou)

Sobota:
17.00 FORTUNA (Havlíčkův Brod)
18.20 SORRY (Havlíčkův Brod)
19:40 MORAVA (Třebíč)
21.30 STO ZVÍŘAT (Praha)
23.30 MARABU (Jihlava)
01.00 GENEZE (Česká Bělá)

Neděle:
14:00 VESELÁCI (Nové Veselí)
15:30 REBELKA (Havlíčkův Brod)
17:00 LIBKOVANKA (Libkova Voda)
18:40 VYSOČINKA (Humpolec)


Pro návštěvníky nedělního programu dechových hudeb je zajištěn autobusový svoz z Havlíčkova Brodu (v ceně vstupenky). Odjezd ve 13:00 hodin z Havlíčkova náměstí, návrat po skončení programu.

Předprodej vstupenek:
– do mobilu na portálu www.smsticket.cz
– na obchodních místech
HAVLÍČKŮV BROD – Obchůdek Tulipán
Jednodenní vstupenky na páteční a sobotní program 350 - 400 Kč. Dvoudenní vstupenky 600-700 Kč. Vstupenky na nedělní dechovky 300 – 350 Kč. Podrobné Informace o výši vstupného na webových stránkách www.stockfest.cz/vstupenky.

V blízkosti parketu bude parkoviště bez poplatku. Areál letního parketu bude po dobu akce částečně zastřešen. Možnost občerstvení (festivalová krkovice, široký výběr nápojů aj.) v areálu za rozumné ceny patří k dobré tradici festivalu.

Hlavním partnerem festivalu je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.

Více informací na webových stránkách festivalu www.stockfest.cz nebo na profilu akce www.facebook.com/stockdobrohostov.

x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky