Promítání dokumentu Všechno dobře dopadne

Datum: 10. říjen 2023, 13:58
Autor: Dobrá společnost
Rubrika: Kino
Historicky první promítání dokumentu pod hlavičkou Kinedoku, který "přináší ty nejlepší dokumenty na netradiční místa". V sobotu 4. listopadu od 20:00 se tak v Zastávce194 můžete těšit na film Všechno dobře dopadne od režiséra Miroslava Janeka.

Jedná se o dokumentární filmovou úvahu nad současnými problémy lidstva skrze ekologický a duchovní motiv včelstva. Snímek získal ocenění Nejlepší český dokumentární film roku 2022 na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava.

Hostem do debaty po promítání bude místní včelař Jiří Málek.

Vstupné dobrovolné.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky