Beer Band Rock Praha

Datum: 5. duben 2011, 10:42
Autor: Milan Stránský
Rubrika: Hudba
Sokolovna Chotěboř – sobota 16. duben 2011 – 20.00 – 24.00 hodin

Koncert je součástí festivalu Chotěbořské jaro 2011

... Putující kosmická loď nekonečným časem minulosti ... to je formace BEER BAND rock revival PRAHA. Pluje galaxií těch nejzářivějších rockových hvězd 60 až 80-tých let – jak pro pamětníky tak i současnost.

... Deep Purple, White Snake, Steppenwolf, Cream, Jimmi Hendrix, Johnny Winter, Led Zeppelin s řadou dalších světových legend ... je repertoárem vynikající pražské kapely BEER BAND rock revival PRAHA.
PRODUKCE BEER BAND rock revival PRAHA

BEER BAND rock revival PRAHA je skupina sestavená z vynikajících hudebníků, schopných věrně zahrát i nejnáročnější skladby světových megakapel. Základ skupiny staví na dvou výrazných osobnostech. Fenomén rockové kytary Michal Bohumel je extratřídou ve své kategorii. Brilantní technikou hry s přehledem zastíní současné české, „tak zvané kytarové hvězdy“. Pěvecké eso Míra Hajšman je známou osobností na české rockové scéně a patří k těm nejlepším u nás. Šlapající tvrdou rytmiku umocňuje bubeník Ivo „Šenknberk“ Štěpánek s excelentní baskytarou Petra „Pilouse“ Pilaře. Keyboardové nástroje ovládá klávesový perfekcionalista Štěpán Klapka.

Kapela je vybavena kvalitní zvukovou technikou. Progresivní zvuková aparatura, sestavená z aktivních reproboxů firmy RCF, patří k nejnovějšímu trendu ozvučovaní technologie v současném světě. Zaručuje patřičnou sílu – potřebný „sound“ a superkvalitu reprodukce. Je schopna dokonale ozvučit jakýkoliv prostor – sál, letní parket, amfiteater i sportovní halu. Příznivou atmosféru večerních produkcí zajišťuje mobilní světelný park, ovládaný samočinným počítačovým programem.
Občerstvení zajištěno

Bližší informace naleznete
zde

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 11.04.11 13:23
Autor: jj
Titulek:
Je nutny psat o prumerny kapele takovy reklamni blaboly?
odpovědět | #2 | 11.04.11 19:00
Autor: Jura
Titulek: Re:
Proč by to měl být blábol? Docela zajímavý info.
odpovědět | #3 | 11.04.11 23:25
Autor: aha
Titulek: Re:Re:
zajímavé,ale nepravdivé! i Mrkvičkové mají několiknásobně větší úroveň co se týká schopností a kvalit než tato banda!! a ty bláboly kolem této kapely nejsou adekvátní jejich kvalitám a umění! je to pouze okopírované promo z jejich stránek, které má do pravdy daleko!
odpovědět | #4 | 12.04.11 07:53
Autor: Jura
Titulek: Re:Re:Re:
Pánové, je mně z vás nabl. Místo abyste byli rádi, že se něco děje, zase nadáváte. Nechte udělat názor a porovnání, až tady budou, docela se na to těším. Navrhuju Cekusu, aby příště se na to vy...když máme takové odborníky. Mrkve potom můžou hrát třeba každej den.
odpovědět | #5 | 16.04.11 18:58
Autor: Lubomir
Titulek: Nasrot
Vcera akusticky Nasrot ve Velkych Vocich to byla jizda. Super akce. Kdo nevidel a neslysel o dost prisel. To byla atmosfera jak na Led Zeppelin


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky