Nabitý Freš fest se odehraje už tuto sobotu

Datum: 21. srpen 2013, 08:00
Autor: Pivovar Chotěboř
Rubrika: Hudba
Pouhé tři dny zbývají do startu chotěbořského Freš festu. Multikulturní festival určený celé rodině a všem věkovým kategoriím se uskuteční v areálu parku chotěbořského zámku v sobotu 24. srpna od 14 hodin. Hlavními hvězdami prvního ročníku festivalu budou Hudba Praha, Vltava, Jan Budař, Jaksi Taksi, Švihadlo, Našrot, Jada Band, ale chybět nebudou ani šermíři, soutěže, pohádkový les a divadelní scény pro děti a další atrakce.

Za festivalem stojí Pivovar Chotěboř, jehož piva se budou na místě čepovat, a to včetně nového míchaného nápoje z piva s příchutí limetky Freš. Ten budou moci ochutnat všichni, v rámci festivalu se bude konat i ochutnávka této novinky v sortimentu pivovaru.

Až do loňska pořádal Pivovar Chotěboř pravidelné letní pivovarské slavnosti na chotěbořském náměstí. Všechny čtyři ročníky přitom vyvolaly velký zájem, a proto se vedení pivovaru rozhodlo přesunout akci na větší plochu – nový Freš fest má přitom ambici stát se největší hudebně-zábavnou akcí na Chotěbořsku.

Vstupenky na Freš Fest už jsou v prodeji – před startem festivalu je můžete koupit jen za 99 korun, na místě budou za 150 korun. Děti do 150 centimetrů mají vstup zdarma.

Vstupenky jsou do čtvrtka v předprodeji v chotěbořském infocentru, pivovarské prodejně, dále pak v Havlíčkově Brodu v obchodu Tulipán v Horní ulici, Baru Oko, restauraci Černá Ovce a ve firmě ROSS Holding na Jihlavské ulici.
x
Program Freš Festu

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 21.08.13 08:17
Autor: Libor
Titulek:
Freš fest vítám.Ale ta cena a cesta zpět proti kopci vyhlášenou čtvrtí možná odradí.
odpovědět | #2 | 21.08.13 14:28
Autor: jj
Titulek: Re:
To chcete mit sedm nebo kolik kapel za sedesat? :-D
odpovědět | #3 | 22.08.13 10:01
Autor: cena
Titulek:
Nevím,co se všichni ohání cenou.....to chcete vše zdarma? :)
odpovědět | #4 | 22.08.13 11:07
Autor: kafu
Titulek:
podle obsazení kapel mi to přijde jako fest tak pro lidi kolem věku 35+, ale počasí snad vyjde, tak ať se akce vydaří...:)


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky