OPĚT VYJEDE MIKULÁŠSKÝ VLÁČEK
Datum: 28. listopad 2014, 12:55
Autor: Michaela Pavlasová
Rubrika: Radniční okénko
OPĚT VYJEDE MIKULÁŠSKÝ VLÁČEK
V sobotu 6. prosince 2014 opět vyjede z chotěbořského nádraží Mikulášský vláček. Kdo se s ním sveze, setká se s Mikulášem, čerty a dalšími adventními postavami. Odjezdy jsou tentokrát čtyři: ve 13.40, 14.45, 15.45 a 16.45. (První z vlaků vyjíždí ve 13.10 z Havlíčkova Brodu, kam se po skončení akce bude v 17.45 hodin zase vracet.) První dvě jízdy se uskuteční za světla a jsou určeny pro děti menší a bojácné, druhé dvě za tmy a jsou určeny pro děti větší a odvážné. Vláček bude tentokrát vozit cestující do Andělského městečka a pak zase zpět do Chotěboře. Peklo bude možné navštívit v již známém domku v areálu chotěbořského nádraží, a to od 13.00 do 18.00 hodin.
Zpáteční jízdenka na Mikulášský vláček stojí 50 Kč, rodinná jízdenka (maximálně 4 osoby) 150 Kč. Všechny děti dostanou za jízdenku mikulášský balíček.
K cestě z náměstí na nádraží a zpět můžete zdarma použít speciálního Andělského autobusu, který bude jezdit v intervalu 30 minut až do skončení akce a bude zastavovat též na zastávce u parku Václava Fialy. První spoj vyjíždí z náměstí ve 13.00 hodin.
Akci pořádá DDM-SVČ Junior Chotěboř a Sdružení přátel železnice v Chotěboři za podpory města Chotěboř, společnosti Arriva Východní Čechy, a. s., a dalších partnerů.Přijďte se svézt, těšíme se na vás.