Přípravka HC Chotěboř jede

Datum: 25. březen 2008, 20:14
Autor: Karel Petržílek
Rubrika: Hokej
Vážení Chotěbořáci,

Nedá mi to, abychom se Vám nepochlubili s úspěšným zakončením sezóny, které se zadařilo tuto sobotu 22. března naší přípravce na Velikonočním turnaji, pořádaném HC REBEL, Havlíčkův Brod.

Tento turnaj byl mimořádně dobře obsazen a dá se říci, že jsme na něj odjížděli bez větších ambicí na nějaké lepší umístění. Naším cílem bylo sehrát alespoň bojovné, vyrovnané zápasy a neudělat Chotěboři velkou ostudu. Tady proti nám hrála i skutečnost, že převážná většina hokejových klubů drží led až do půlky dubna a naši kluci se na zimním stadioně v Chotěboři sklouzli naposledy koncem března.

Posuďte sami, že konkurence byla opravdu mimořádně silná:
1. pořádající oddíl a turnajoví specialisté HC Rebel
2. HC Slávia Praha
3. HC Tábor
4. HC Kolín
5. HC Český Krumlov
6. naši borci – HC Chotěboř

V prvním zápase jsme šli proti Slávii. Naše borce se podařilo v šatně tak vydráždit, že na sešívané vlítli a nabančili jim 4:1. Další obětí našich Lvů byl hostující HC Rebel, který to schytal 3:1. Ve třetím zápase proti Táboru jsme v poslední třetině vedli 4:2 a naši borci měli jednoznačně navrch. Z toho vyplynulo “vypuštění koncovky”, následně dvě hrubé chyby v obraně a vyhraný zápas skončil nečekaně remízou 4:4. Drama pokračovalo.

V dalším klání nás čekal favorit turnaje HC Kolín, který suveréně zvítězil v posledních turnajích a do chvíle, kdy jsme s ním měli skřížit hokejky, procházel zápasy jako nůž máslem.
Začalo se hodně zostra. Naši borci stíhali s protihráči od úvodního hvizdu bruslit a nepouštěli je do větších šancí. V tomto utkání se vyznamenal brankář Milánek Jambor, který pohotovými zákroky zlikvidoval několik dobrých šancí HC Kolín.
Hra se přelévala ze strany na stranu, ale v poslední třetině měli více štěstíčka naši hokejisté a drželi hubené jednogólové vedení 2:1. Avšak v koncovce se opakoval obdobný scénář, jako v zápase s Táborem. Několikaminutové polevení ve hře nás zbavilo přibližně tři minuty před koncem vedení a dvě minuty před závěrečným hvizdem soupeř pro sebe otočil skóre na 3:2.
V tuto chvíli už to s námi vůbec nevypadalo dobře. Ale sportovní zázraky se dějí, a tak se našemu nejlepšímu střelci Dominiku Kopeckému podařilo vteřinu před závěrečnou sirénou vyrovnat na 3:3. Zůstavali jsme ve hře!

Výsledky jednotlivých zápasů a součty bodů byly mimořádně vyrovnané a vše směřovalo k tomu, že o konečných umístěních budou rozhodovat celková skóre a rozdíly vstřelených a inkasovaných branek. Abychom mohli pomýšlet na 1. místo, museli jsme v posledním utkání porazit HC Český Krumlov rozdílem osmi branek, což se nakonec podařilo.

Neuvěřitelné se stalo skutečností a svěřenci trenérů Jaroslava Břízi a Václava Hospodky se mohli radovat z celkového vítězství. Oběma trenérům a nejenom jim patří upřímný dík nás rodičů za jejich obětavost, nevšední úsilí a čas, který věnují, bez nároku na jakoukoliv odměnu, našim ratolestem. Do jejich další bohulibé práce jim přejeme hodně zdraví a úspěchů.

S pozdravem sportu zdar

Karel Petržílek
x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 25.03.08 21:09
Autor: chotebořák
Titulek: GRATULACE
no tak to teda čumím a nezbývá mi nic jiného než gratulovat. jinak pěkně napsaný článek :-)
odpovědět | #2 | 25.03.08 22:34
Autor: Jarda
Titulek:
Je to tak,konec sezony se vydařil parádně.Na turnaji v Chrudimi jsme skončili o 1 branku!! na 2 místě,v Brodě zlato a tuto sobotu jedeme ještě zkusit opět do Chrudimi zabojovat na další turnaj.Jenom bych chtěl ještě podotknout,že na turnaji v Chrudimi mohlo hrát kompletní A přípravky ve složení,v jakém odehrálo celou sezonu,v Brodě již jen ročníky 1999 a mladší a v sobotu v Chrudimi budou moct hrát jen ročníky 1999 navštevující v současný době 2 třídu a mladší.Ale i přes to vše je dobře,že si kluci mají možnost ještě díky pár obětavým tatínkům v sobotu jet zahrát,největší dík patří Slávovi Kadlečkovi.
odpovědět | #3 | 26.03.08 12:53
Autor: morous
Titulek:
velmi dobrý článek. nezbývá než si postesknout - kdyby o všem v chotěboři bylo informováno tak kvalitně, fundovaně a především se zaujetím pro věc samou...
odpovědět | #4 | 26.03.08 16:46
Autor: www
Titulek: foto
nou foto?
odpovědět | #5 | 1.04.08 15:46
Autor: wwwm
Titulek:
foto
http://www.pripravkahcchotebor.webgarden.cz/


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
18.06.22 22:22 Jaroslav Ludvík
17.06.22 21:09 Jaroslav Ludvík
23.07.22 20:19 Jaroslav Ludvík
25.06.22 12:03 Milan Knob
1.07.22 20:30 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: [email protected]

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
2021-10-28 16:46:29 hráč
2021-10-09 20:59:33 Anonymní uživatel
2021-06-21 19:17:58 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky