Volejbaloví starší žáci bojují o titul

Datum: 2. duben 2008, 09:00
Autor: Martina Honsová
Rubrika: Volejbal
Vítěz bere vše, tak by se dala charakterizovat situace, do které se dostalo volejbalové družstvo starších žáků z Chotěboře. Brzy je čeká zápas, který o všem rozhodne, budou bojovat o titul mistrů republiky?

Od října loňského roku vítězí pravidelně patnáctiletí volejbalisté z Chotěboře pod vedením trenéra Pavla Hejtmánka nad nejrůznějšími týmy z celého kraje. Půlroční cesta za úspěchem, který zdejší volejbal nepamatuje, byla přerušena jen 27. ledna letošního roku, kdy Chotěbořáky porazil tým Želetavy výsledkem 1:2.

Série vítězných utkání dovedla domácí až k účasti ve finále krajského přeboru. Rozhodující utkání odehrají volejbalisté 13. dubna. V současné době vede Chotěboř nad Želetavou na zápasy 2:1 a tak v tomto zápase půjde doslova o všechno. Pokud chotěbořské volejbalové nadějě nezklamou a odvezou si z přeboru kraje první místo, postupují do turnaje o titul mistrů republiky.

Turnaj přeborníků krajů proběhne ve dnech 2.–4. května v Ostravě. Bohužel se ale může stát, že jedinou prohrou ztratí úspěšní volejbalisté vše, co během půl roku dokázali vybojovat.

„V kariéře u kolektivních sportů se stane jednou za život, že poslední zápas rozhoduje o všem. Mám ale obavu, zda jsou vůbec patnáctiletí kluci připraveni na tu obrovskou psychickou zátěž, kterou osudné utkání přinese. Nebude to jen o sportovních dovednostech a schopnostech, ale bude to o schopnosti vyrovnat se s obrovským stresem. Budeme například hrát v soupeřově hale. Kluci musí zkrátka předvést své dovednosti v den D a hodinu H, jak se říká,“ komentuje blížící se utkání trenér družstva starších žáků Pavel Hejtmánek.

Složení týmu:
Dolní řada zleva Jakub Janáček, Lukáš Musílek, Ondřej Běloušek, Ondřej Fikejsl, Filip Hejtmánek

Horní řada zleva trenér Pavel Hejtmánek, Petr Kohout, Marek Šárovec, David Sejfi, Jan Ficek, Tomáš Loučka
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
16.02.23 11:23 Jaroslav Ludvík
18.02.23 21:08 Jaroslav Ludvík
11.02.23 20:10 Jaroslav Ludvík
9.02.23 16:09 Milan Knob
6.02.23 08:03 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: [email protected]

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky