Boca Chotěboř v Ostravě body nevydolovala

Datum: 18. listopad 2010, 06:53
Autor: Kamil Křivský
Rubrika: Fotbal
Ta sice v minulém kole dokázala doma zdolat Frýdek – Místek, ale tentokráte ji havířina příliš nezachutnala. V Ostravě nevydolovali chasníci z Vysočiny ani bod.

II. FUTSALOVÁ LIGA
OSTRAVA – CHOTĚBOŘ 6:3

Do utkání vstoupili mnohem lépe domácí a už ve třetí minutě vedla Ostrava po chybě hostující obrany a rozehraném rohu dokonce 2:0.
Boca pak zvedla hlavu a brzy se jí podařilo snížit zásluhou Dušana Čapka, jenže ostravští hráči třetí trefou znovu navýšili svůj náskok 3:1.
Chotěboři se během celého zápasu nepodařilo dotáhnout náskok soupeře a vždy, když hosté snížili, domácí vzápětí další trefou znovu odskočili. Do tohoto rytmu zapadla i nádherná Vítkova křížná přihrávka přes půl hřiště, kterou přetavil s přehledem Hromádka ve druhý gól Bocy. Ale domácí se opět nenechali znervóznět a znovu další trefou zvýšili své vedení – 4:2. A přestřelka i nadále pokračovala. Ještě do přestávky se přes tři hráče soupeře krásně proháčkoval nejlepší hráč hostí Dušan Čapek a již potřetí snížil na rozdíl jediné branky, 4:3.

Druhý poločas již takový brankostroj divákům nenabídl. Domácí si hlídali svůj náskok, a přestože byli hosté v tomto dějství v poli o něco lepším celkem, vyrovnávací branku se jim vstřelit nepodařilo.
A to i přesto, že šance byly více než dobré. Za stavu 4:3 neproměnil několik minut před koncem Moravec akumulovanou penaltu a odmítl vyrovnání.
Tato situace zřejmě zápas definitivně zlomila, Ostravští totiž po rychlé akci zvýšili na 5:3. Dobrou možnost měl ještě Blažek, ale i on ve své gólovce selhal a domácí pak v samotném závěru definitivně pojistili své vedení na šestou trefou.
„Bod jsme ale uhrát určitě mohli. Domácí byli herně lepší v prvním poločase, zato ve druhé půli jsme byli v poli lepší my. V posledních zápasech nás ale hodně trápí neproměňování šancí a na gól se moc nadřeme,“ posteskl si útočník Bocy Tomáš Blažek.

Boca v příštím zápase přivítá na „své“ palubovce v havlíčkobrodské sportovní hale Na Losích Tomson Brno. Utkání začíná v sobotu od 20 hodin.
Branky: D.Čapek 2, Hromádka. Poločas: 4:3.
Boca Chotěboř: Křivský – Vítek, Hromádka, Moravec, M.Čapek – Odvářka, Novotný, Blažek, D.Čapek.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
14.04.23 22:42 Ondřej Pravda
11.05.23 15:36 Ondra Marek
25.05.23 17:15 Milan Knob
30.05.23 13:35 Jaroslav Ludvík
30.05.23 13:34 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2023-05-17 02:53:23 owuna
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-06-09 14:13:12 Ondra
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky