Boca smetla soupeře rozdílem třídy

Datum: 23. listopad 2010, 08:43
Autor: Kamil Křivský
Rubrika: Fotbal
Začátek zápasu přitom nijak nenaznačoval, že by se měli diváci dočkat nějaké bohaté gólové nadílky. Hosté se snažili vycházet ze zabezpečené obrany a byla to hráči chotěbořského týmu, kteří měli míč na sálových kopačkách častěji v držení, výsledkem převahy byla dlouho pouze obrovská šance Doležala, který bohužel ve vyložené pozici po spolupráci s D.Čapkem netrefil míč ideálně. Tlak Bocy však postupně sílil, hosté se dostávali k ohrožení Bencovy branky víceméně sporadicky a hrozili tak především střelami ze střední vzdálenosti. V osmé minutě se domácí konečně dočkali gólové odměny, to když se tentokrát Doležal nemýlil po nahrávce Odvářky- 1:0. O dvě minuty později D.Čapek důrazně dotíral na hostujícího beka, který dlouho váhal s rozehrávkou a výsledkem byl druhý gól v síti hostí- 2:0. Ve třinácté minutě přebral Hromádka míč od Doležala, s obránci soupeře si pohrál ve stylu slalomu mezi tréninkovými kužely a zvýšil již na tříbrankový rozdíl- 3:0. Neuběhly ani dvě další minuty, Provazník našel krásnou přihrávkou za obranu Odvářku a ten se proti gólmanovi nemýlil- 4:0. Hosté si poté vybrali oddechový čas, aby zbrzdili útočné manévry domácích, kteří aktivní hrou nutili hráče Tomsonu k chybám. Ani tato taktická pauza jim však nijak viditelně nepomohla a do konce prvního poločasu inkasovali ještě pátý gól po spolupráci přihrávajícího Doležala a zakončujícího D.Čapka- 5:0.

Druhý poločas začal podobně jako poločas první. Hosté se snažili o to, aby se vrátili do zápasu, domácí trpělivě kombinovali a čekali na chyby. Tomson si vypracoval několik dobrých příležitostí ke skórování, v koncovce však hosté neměli dobře seřízenou mušku a nebo je vychytal výborně chytající Benc. Ve 29.minutě se nechal vyloučit domácí Blažek a hosté nedokázali proměnit ani přesilovou hru 4 na 3. Na první gól ve druhém poločase se tak čekalo jedenáct minut. V třicáté první minutě propadl hostující útok, domácí šli tři na jednoho a po přihrávce Odvářky přesně zakončil Vítek- 6:0. Hostům se pak podobně jako v prvním poločase úplně rozpadla obranná hra a výsledkem byly další tři rychlé branky v jejich síti- ještě stále v třicáté první minutě se s míčem otočil M.Čapek a krásnou střelou na vzdálenější tyč zvýšil na 7:0. O dvě minuty později si dvakrát vyměnil míč ve skvělé formě hrající útok Doležal-Čapek a první jmenovaný zakončil krásnou kombinaci svou druhou branku v utkání- 8:0. Tomson si poté opět vybral oddechový čas, téměř hned po jeho skončení však Provazník našel Moravce a ten zvýšil na 9:0.

Do konce zápasu v té chvíli zbývalo šest minut, ale i přes několik dobrých šancí se domácím nepovedlo dotáhnout skóre do dvouciferného výsledku. Hosté měli pár nadějných brejků, alespoň symbolický úspěch jim však tentokráte asi nebyl souzen a do Brna se tak vraceli s nulou na kontě vstřelených gólů. Boca Chotěboř po celý zápas na hřišti dominovala, zaslouženě zvítězila a připsala si tak třetí výhru v aktuální sezóně druhé futsalové ligy „Východ“.

FK Boca Chotěboř 9:0(5:0) Tomson STŽ Brno

Branky: Doležal 2x, Čapek D. 2x, Hromádka, Odvářka, Čapek M., Vítek, Moravec

Sestava D:Tomáš BENC (G)-Roman VÍTEK,Tomáš HROMÁDKA,Roman PROVAZNÍK (C),Miloš MORAVEC,Martin DOLEŽAL,Martin ODVÁŘKA,Michal ČAPEK,Dušan ČAPEK,Tomáš BLAŽEK
Sestava H: Petr VALÍK (G)-Libor NOVOTNÝ (C),Igor BÍLOVSKÝ,Radek HÖLL,Radek ŠIMEČEK,Petr KOPŘIVA,Marek HRŮZA,Jan HÖLL,Ondřej KUCHOVSKÝ,Roman ŠIMEČEK (NB)
ŽK: Čapek M. - Kuchovský • ČK: Blažek
Rozhodčí: Nagy Z., Milner M.• Diváci: 50

V příštím kole zajíždí Boca do Jeseníku. Utkání je na programu v pátek 26. 11. 2010 od 20.00 hod.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky