FK BOCA porazila Grafiko Tábor

Datum: 10. říjen 2011, 23:23
Autor: Kamil Křivský
Rubrika: Fotbal
7. 10. 2011 * Ledeč nad Sázavou
Boca, ve svém prvním domácím utkání ve 2. lize"západ", porazila GrafikoTábor.

Úvod utkání byl z obou stran velice opatrný. Mírnou převahu si vytvořil hostující celek, který se také dostal do 2 velkých šancí, které však dokázal zlikvidovat brankář Benc. Skóre se měnilo až po rychlém protiútoku, kdy Dušan Čapek vypíchl na vlastní polovině soupeři míč a brejk 2 na 1 zakočil přihrávkou na Romana Vítka, který se trefil do odkryté brány - 1:0. V další gólové šanci se ocitl Michal Čapek, který si pěkně narazil s Tomášem Novotným, ale střela šla jen těsně vedle hostující branky. Poté ještě nepřesně pálil z úhlu Ondra Staněk, ale skóre zůstalo do poločasu nezměněno.

I druhý poločas začal z obou stran velice opatrně. Hosté drželi více balón, ale Boca velice dobře bránila a nepouštěla hosty do vážnějších situací. A tak opět udeřili domácí. Dušan Čapek rozehrál rohový kop a úplně volný Ondra Staněk překonal hostujícího gólmana - 2:0. Boca po druhém gólu stále pečlivě bránila a hrozila z rychlých protiútoků. Nejprve neuspěl Dušan Čapek a po něm ani Miloš Moravec, kterého vychytal hostující brankář. Do 1000% šance se po rohu Dušana Čapka dostal Ondra Staněk, ale hostující brankář předvedl skvělý zákrok a v pádu Staňka vychytal. O chvíli později se řítili sami na gólmana Klimeš s Novotným a druhý jmenovaný dopravil ve skluzu míč do sítě - 3:0. Do další gólovky se řítil Staněk, ale netrefil branku. Poté zahrozili i hosté, když hostující kapitán trefil tyč a o chvíli později zastavoval Benc střelu těsně před brankovou čárou. Hosté se přeci jen dočkali, když se jim podařilo využít přečíslení 2 na 1. Autorem branky byl Čech. Hned po obdržené brance se dostal do šance, smolař večera, Ondra Staněk, ale opět ho hostující gólman vychytal. Další tutovku měl opět Staněk, který se po přihrávce Hromádky řítil sám na brankáře, ale zamotal se v kličkách a ani nezakončil. Hosté začali na konci hrát ještě power play, ale aktivní Boca soupeři už nic nedovolila a zaslouženě zvítězila.

FK Boca Chotěboř - Grafiko Tábor 3:1 (1:0)
Branky: Vítek (D. Čapek), Staněk (D. Čapek), Novotný (Klimeš) - Čech (Tomeček)
Sestavy:
FK Boca: Benc - Vítek, Hromádka (C), Moravec, M. Čapek - Klimeš, Novotný, D. Čapek, Staněk.
Tábor: Vobinuška - Chrt, Šitler, Čech, Křiženecký - Kaše, Kolář, Tomeček, Stejskal
ŽK: Novotný

VIDEO:
http://www.fkboca.cz/view.php?nazevclanku=boca-porazila-grafiko-tabor&cisloclanku=2011100002
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky