FK BOCA vybojovala s Libercem potřebné body

Datum: 31. říjen 2011, 17:03
Autor: Kamil Křivský
Rubrika: Fotbal
Minulý týden si připsala Boca první vítězství na hostující palubovce, kdy po přestřelce, porazila Démony z České Lípy 8:6. Dalším soupeřem byla Slavia TU Liberec, která v minulém kole na domácí palubovce porazila 2:1 Betis Kadaň.

Do první vyložené šance se dostali hosté, ale Benc výborně zasáhnul. O chvíli později se už skóre měnilo. Provazník zachytil nepřesnou rozehrávku, vyměnil si míč s Odvářkou a poté předložil parádní přihrávku před branku, kde ve skluzu zakončoval do odkryté brány Moravec - 1:0. Boca se však moc dlouho z vedení neradovala. Hostujícímu kapitánovi se podařilo z trestného kopu propálit zeď a bylo srovnáno - 1:1. O minutu později se podařilo hostům zahrát šikovně roh a rázem vedli - 1:2. Po dvou nevyužitých šancích Odvářky a Provazníka však přišel trest. Hostující útočník se šikovně otočil na hranici vápna a prostřelil Bence - 1:3. Do poločasu se už skóre nezměnilo.

Uběhlo pouze 20 vteřin z druhého poločasu a už to bylo rázem o gól. Dušan Čapek vybojoval míč a předložil ho Doležalovi, který zakončil přesně k tyči - 2:3. Bocu tento úspěšný vstup nakopl a výsledkem bylo vyrovnání Dušana Čapka, který na hranici vápna vybojoval míč a "nechytatelnou bombou" vyrovnal - 3:3. Poté byl na hranici vápna faulován Staněk. Hostující hráč obdržel 2. žlutou karta a tudíž červenou. Z trestného kopu se Provazník nemýlil - 4:3. Vedení ale opět nevydrželo dlouho. Hostující kapitán předvedl velice povedou a hlavně rychlou kličku, po které předložil míč před bránu, kde jeho spoluhráč zamířil přesně mezi Bencovi nohy - 4:4. Vedení vrátil Boce Staněk, který se po rohovém kopu Odvářky propálil gólmana - 5:4. Vedení opět netrvalo dlouho. Vítek stáhl ve vápně hostujícího útočníka a bylo z toho penalta, kterou hosté proměnili - 5:5. Vedení vrátil Boce Moravec, který po rozehraném autu se štěstím prostřelil gólmana - 6:5. Další šanci měl Staněk, ale ve slibné pozici netrefil branku. Boca se po 6. brance soustředila na obranu a vyrážela do rychlých protiútoků. Jeden z nich po přihrávce Moravce využil Doležal - 7:5. Hosté pak zkoušeli power play, ale příliš se jim nedařilo a tak je potrestal Dušan Čapek, který na půlce vypíchl míč a poté skóroval - 8:5.

Boca si tak tímto vítězstvím drží domácí neporazitelnost. O další body pojede Boca bojovat v pátek 4. listopadu do Lovosic, kde hraje své domácí utkání celek CF Radobýl Litoměřice. Utkání začína ve 20.30.

FK BOCA Chotěboř - Slavia TU Liberec 8:5 (1:3)
Branky: Dušan Čapek 2x, Martin Doležal 2x, Miloš Moravec 2x, Ondřej Staněk, Roman Provazník
Sestava: Tomáš Benc - Tomáš Hromádka, Roman Vítek, Michal Čapek, Miloš Moravec - Martin Odvářka, Dušan Čapek, Roman Provazník, Martin Doležal, Ondřej Staněk, Tomáš Novotný

autor.Petr Ďoubal

Aktualizováno o video z utkání na www.fkboca.cz

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky