Boca zvítězila v Litoměřicích

Datum: 7. listopad 2011, 10:57
Autor: Kamil Křivský
Rubrika: Fotbal
CF Radobýl Litoměřice 3:7 FK Boca Chotěboř (1:3)
branky Chotěboře: 3x Doležal, Vítek, Novotný, Staněk, Odvářka

Domácí nastoupili do zápasu ve velkém stylu a po necelé odehrané minutě se ujali vedení, když po rozehraném autu skončila střela domácího obránce v hostující brance. Další gólové momenty už byly k vidění jen u domácí branky, kde se nejprve v krátkém sledu trefili Roman Vítek a Tomáš Novotný, a pět minut před koncem poločasu i po samostatném úniku Ondřej Staněk. Chvíli před odchodem do kabin byl po druhé žluté kartě vyloučen Tomáš Novotný, ale minutovou přesilku domácích Boca přežila, s výjimkou Miloše Moravce, který se nepříjemně zranil a zbytek utkání sledoval již jen z lavičky. I druhou část přesilové hry domácích na začátku druhé půle zvládla Boca bez obdržené branky a domácím střelcům se nedařilo překonat dobře chytajícího Petra Pátka ani v dalších minutách. Na druhé straně se naopak podařilo Boce navýšit své vedení, když se trefil Martin Doležal a v zápětí při přečíslení i Martin Odvářka. Ve 34.minutě pak domácí za druhé žluté karty dostali také karty červené a hostující přesilovku 4 proti 2 využil opět Martin Doležal. Přesilová hra 4:2 pak ale pokračovala i nadále, protože byl opět po 2.žluté kartě vyloučen domácí brankář, ovšem další branka se při početní výhodě už Boce přidat nepodařila. V posledních 2 minutách stihli domácí ještě dvěmi brankami korigovat výsledek, který pro Bocu mezitím vylepšil svou třetí brankou Martin Doležal.

Sestava: Petr Pátek – Tomáš Hromádka (C), Roman Vítek, Martin Doležal, Ondřej Staněk, Miloš Moravec, Roman Provazník, Martin Odvářka, Tomáš Novotný, Michal Čapek.


Hodnocení zápasu ze strany soupeře:
http://cfradobyllitomerice.huu.cz/menu/a-tym/mistrovska-utkani

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky