Tým HC Chotěboř skončil čtvrtý

Datum: 14. duben 2013, 11:06
Autor: Pavel Marek
Rubrika: Hokej
V Jihlavě probíhal ve dnech 12. a 13. dubna turnaj 3. tříd v minihokeji. Účastnilo se ho také družstvo 3. tříd HC Chotěboř a nakonec přivezlo nepopulární bramborové medaile.

Na turnaji hráli mimo jiné týmy Č. Budějovic, K. Varů, Komety Brno, Jihlavy, Pardubic a další. Po prvním dni potvrdila Chotěboř pozici nejlepšího týmu skupiny a postoupila do čtvrtfinále z prvního místa. Tam narazila na dobře hrající Prostějov, se kterým si díky perfektnímu výkonu golmana poradila 2:1. V semifinále čekal zvučný soupeř z Pardubic, který dokázal díky vyrovnanosti všech tří lajn Chotěboř po velkém boji porazit 4:3. Po zklamání z první porážky se kluci museli rychle oklepat protože je čekal zápas o bronz s domácí Jihlavou A. Na tři zápasy neupraveném ledě s někdy až okatou podporou sudího se domácí rychle ujali vedení 3:0. Chotěboř se ne a ne dostat do utkání a při každé korekci Jihlava opět reagovala golem a postupně vedla 4:1, 5:2. Ještě minutu a půl před koncem to vypadalo na jasný konec. Chotěboř ovšem nesložila zbraně a neuvěřitelnou bojovností vyrovnala deset vteřin před koncem na 5:5. Následovala trestná střílení, kde jediným střelcem byl domácí hráč, který trefil přesně "do víka".

I přes velké zklamání z nepopulárního čtvrtého místa je tento výsledek velice dobrý, zvláště s ohledem na obrovskou konkurenci a vyrovnanost všech týmů.

Při závěrečném ceremoniálu, kdy ceny udělovali známé osobnosti českého hokeje - páni Holík, Buzek, Sáblík a Ščerban se dostalo ocenění také Danu Královi - nejlepšímu brankáři turnaje, Matěji Císařovi a Filipu Dymákovi - nejlepším hráčům HC Chotěboř a také velice početnému fanclubu, který kluky podporoval po celé dva dny i ve chvilkách kdy se nedařilo a sklidil pochvalu nejen od pořadatelů, ale i od konkurenčních týmů.

Poděkování tak náleží všem, kteří se celého turnaje účastnili nebo jakkoli naše kluky podpořili. Zvláštní poděkování pak patří Karlu Kasalovi, penzionu Oása Jihlava a trenéru Slavíkovi.

Soupiska:
Král - Císař, Dymák, Pavlas - Vogel, Málek, Rulfová - Fruhbauer, Stránský, Matýsek, Marek

VÍCE INFO NA STRÁNKÁCH? http://www.hclvi2003.banda.cz/ nebo na Facebooku.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
18.06.22 22:22 Jaroslav Ludvík
17.06.22 21:09 Jaroslav Ludvík
23.07.22 20:19 Jaroslav Ludvík
25.06.22 12:03 Milan Knob
1.07.22 20:30 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: [email protected]

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
2021-10-28 16:46:29 hráč
2021-10-09 20:59:33 Anonymní uživatel
2021-06-21 19:17:58 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky