Průběžné hodnocení výkonu mužů HC Chotěboř

Datum: 27. listopad 2013, 19:07
Autor: Petr Musílek ml.
Rubrika: Hokej
Před začátkem soutěže by toto umístění a hlavně výkony hráčů tím spojené,málokdo tipoval.Hráčská základna byla ještě v červenci neúplná,bez více zkušených hráčů. Mladí hráči byli sice odhodlaní,ale většina z nich se chystala na studium na vysokých školách.

Vedení klubu ve spolupráci s dvěma matadory (Heřmanský, Fibikar) se nakonec podařilo poskládat tým, především z hráčů, kteří chtěli hrát hokej, aniž by požadovali finanční náhradu. Velkým plus, nejenom pro hráče, je účast trenéra Martina Kubáta na ledě, který všem ukázal, že ještě nepatří do hokejového důchodu a věříme, že se na led (operace) opět brzy vrátí. To o hokejovém důchodu platí i pro Jardu Pokorného, který sám ochotně nabídl své služby a ve svých dvaačtyřiceti letech je nedílnou součástí týmu. Mužstvo je poskládané z několika částí. Již zmiňovaní matadoři Pokorný, Kubát a k nim patřící Heřmanský, Fibikar a Novák, dále z hráčů středních hokejových let a s velkými zkušenostmi jako jsou Hospodka, Kadlec, Vácha, Pešek a také ti co se vrátili k hokeji po pauze Hajšman, Piskač, Každan. Poslední částí jsou naděje pro hokej v Chotěboři většinou svým věkem ještě junioři Krejčí, Ludvík, Novotný, Pešek, Adamec, Dvořák, Eis, Svoboda, Turek. V některých utkáních nám vypomáhají i dva hráči na střídavý start Žemlička (Hradec Králové) ,Ludvík Tomáš (Havl.Brod) a v krizových situacích junioři Mašek, Müller, Činčila a Musílek.

Veříme,že podávané výkony mužstvu i ve druhé části minimálně vydrží a výchozí pozice pro následující play off bude co nejlepší.Děkujeme fanouškům,kteří opět našli svou cestu na zimní stadion a podporují náš tým v krajské lize.Přijďte nás podporovat i ve zbývající části sezony a hráči se vám určitě svými výkony odmění.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
18.06.22 22:22 Jaroslav Ludvík
17.06.22 21:09 Jaroslav Ludvík
23.07.22 20:19 Jaroslav Ludvík
25.06.22 12:03 Milan Knob
1.07.22 20:30 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: [email protected]

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
2021-10-28 16:46:29 hráč
2021-10-09 20:59:33 Anonymní uživatel
2021-06-21 19:17:58 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky