Začíná další ročník fotbalových soutěží

Datum: 5. srpen 2015, 09:56
Autor: Milan Málek
Rubrika: Fotbal
O tomto víkendu začíná další ročník fotbalových soutěží v kraji Vysočina.

A mužstvo - po loňské velmi úspěšné sezoně - přivítá v neděli 9. srpna 2015 na svém hřišti TJ Slavoj Žirovnice (začátek zápasu v 16:30).

B mužstvo zajíždí ke svému prvnímu mistrovskému zápasu v neděli 9. srpna 2015 na hřiště TJ Sokol Lípa (začátek v 16:30).

C mužstvo rovněž zajíždí na hřiště soupeře, a to v sobotu 8. srpna 2015 - soupeřem bude TJ Sokol Sobíňov (začátek v 16:30).

Zveme všechny fotbalové fanoušky - přijďte podpořit naše mužstva k získání prvních bodů!

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky