Soutěže šachových družstev ŠSČR

Datum: 16. srpen 2020, 23:32
Autor: Petr Ďoubal
Rubrika: Šachy
1.liga – skupina „východ“
sezóna 2020-21


Ve středu 12.8.2020 se uskutečnilo losování dvou nejvyšších soutěží šachových družstev řízených Šachovým svazem České republiky. Extraliga se nás zatím (☺) netýká, ale prvoligová soutěž již ano. Chotěbořský tým byl podle územního členění zařazen do moravské skupiny „východ“ a los nám přisoudil „šťastnou“ sedmičku. Znamená to, že první dva zápasy odehrajeme na soupeřových šachovnicích a první domácí prvoligový zápas nás čeká až v polovině listopadu! V soutěži jedeme šestkrát za soupeři /Ostrava, Staré Město, Vsetín, Vlčnov, Brno a Český Těšín/ a pětkrát hrajeme na domácích šachovnicích /Hošťálková, Jihlava, Třinec, Orlová, Grygov/.

1.liga šachových družstev mládeže / sezóna 2020-21

Družstvo mládeže bylo do soutěže přihlášeno v řádném termínu a je zařazeno opět do skupiny C. Naši soupeři jsou družstva: 2222 ŠK Polabiny B a C, Lokomotiva Brno A a B, ŠK Lípa A a B, ŠK Světlá n/S, Panda Rychnov, TJ Náměšť nad Oslavou, ŠS Železné hory a Gambit Jihlava. Los soutěže provede vedoucí skupiny C v září 2020.

Krajský přebor 1, Krajská soutěž / sezóna 2020-21

Termín pro přihlášení chotěbořského béčka /KP1/ a céčka /KS/ je do 31.srpna 2020. Pro béčko budeme požadovat řízené losování /proti číslo s A družstvem/. Céčko se bude hlásit do Krajské soutěže, ale při neobsazení KP2 dvanácti účastníky, bude připraveno zahrát si i tuto vyšší soutěž. Losování všech soutěží řízených Pardubickým krajským šachovým svazem proběhne 15.září 2020 v Chocni.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky