Soutěže šachových družstev – zahájeno!

Datum: 8. říjen 2020, 10:42
Autor: Petr Ďoubal
Rubrika: Šachy
V neděli 4.října 2020 zahájily soutěže šachových družstev řízené Šachovým svazem ČR a jednotlivými krajskými šachovými svazy. Áčko si odbylo prvoligovou premiéru a po statečném výkonu přivezlo první ligový bod, béčko dokázalo porazit loňského účastníka 2.ligy a připsalo se první tři body.

1.liga-východ ŠSČR: 1.kolo ŠK Slavoj Poruba B – TJ CHS Chotěboř 4 : 4
Chotěbořský tým zahájil svoje prvoligové účinkování na horké půdě Poruby B. Loňský druhý tým tabulky nastoupil bez své jedničky (mezinárodní velmistr Robert Cvek), přesto byl jednoznačným favoritem utkání. Houževnatý chotěbořský tým se však vzepřel prognózám a po výborném výkonu dokázal zápas zremizovat.

Vyhrál Ruda Jun a Honza Tůma, remizoval Matyáš Marek, Vítek Veselý, Pavel Němec a Filip Vala.

Podrobnosti najdete na: https://www.chess.cz/soutez/2554/

KP1 PDŠS: 1.kolo TJ CHS Chotěboř B – ŠK Rapid Pardubice 4,5 : 3,5
Proti pardubickému týmu nastoupilo chotěbořské béčko se šesti hráči základní sestavy, sedmá a osmá šachovnice patřila chotěbořskému mládí (Viola a Tadeáš Pejřimovští). Ve vyrovnaném utkání se nakonec radovali hráči našeho béčka a vybojovali první výhru v soutěži.

Vyhrál Jirka Černovský, Miloš Štolba a Viola Ruby Pejřimovská, remizovali Miloš Vrkota, Pepík Hospodka a Tadeáš Rubel Pejřimovský.

Podrobnosti najdete na: https://www.chess.cz/soutez/2614/

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky