Hodnocení základní části KLM Vysočina a výhled na čtvrtfinále play off

Datum: 25. leden 2022, 23:52
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Jaroslav Ludvík – předseda klubu :

,,Základní část mi ukázala přesně to, na co jsme poukazovali v květnu a červnu při všech těch jednáních ohledně naší účasti v této soutěži.
Mužstvo odehrálo celkově malý počet 19 zápasů, toto jsme měli v minulosti odehráno pravidelně již do poloviny prosince, nyní je konec ledna.
Je obrovsky na škodu, že bylo sehráno hrozně málo těžkých zápasů, neboť v soutěži jsou zatím pouze 4 výkonnostně vyrovnaná mužstva a za nimi je veliký propad. Právě toto vidím do budoucna jako veliký problém, soutěž se začne dle mého názoru výkonnostně postupně vyrovnávat, ale bohužel směrem dolů.
Zaznamenal jsem mnohdy také dost malý divácký zájem, když na některých venkovních stadionech bylo v hledišti pouze několik fanoušků. Hokej v Chotěboři však fanouškům i mě dost chybí, protože jednou za 14 dní hrát zápas na svém stadionu je prostě málo. Z těchto všech důvodů mě hokej oproti jiným sezónám zatím tolik nenabíjí a vůbec nedává to, co v minulých sezónách. Z druhého místa mám ale samozřejmě velikou radost.
Nyní nastane však nová soutěž, neboť play off je něco zcela naprosto jiného. Humpolec nemá vůbec co ztratit a bude z mého pohledu soupeřem bojovným a velice nepříjemným, zvlášť na domácím hřišti. Já ale pevně věřím v sílu našeho mužstva a práci trenérů a tím i v postup do semifinále.
Všechny fanoušky bych chtěl tímto poprosit, aby byli našemu mužstvu a klubu dál velikou oporou a během této celé série vytvořili hráčům parádní atmosféru, tak jak je v Chotěboři zvykem. Buďte naším šestým hráčem, děkuji.´´

Aleš Kraučuk – trenér :

,,Základní část hodnotím kladně, odehráli jsme 20 utkání, z toho jsme 17x zvítězili a 3x odešli poraženi a skončili jsme na 2.místě tabulky s 50 body se 4 bodovou ztrátou na první Pelhřimov. Mrzí mě hlavně porážky ve Světlé nad Sázavou a v Pelhřimově, které ale měly své příčiny. Jinak musím kluky pochválit za přístup a předvedenou hru v ostatních utkáních, kdy hráli to, co od nich chceme o čemž svědčí, že jsme inkasovali nejméně branek (39) z celé soutěže a máme druhý nejvyšší počet vstřelených branek (126). Myslím, že se nám povedlo složení jednotlivých pětek, kde si hráči vzájemně vyhoví.
Mimo osvědčených tahounů mužstva zmíním Jakuba Hospodku, který poctivým přístupem udělal velký posun ve výkonnosti, dále Radima Pejchala, který se po zdravotních problémech z úvodu sezóny rozehrál k výkonům, které od něj očekáváme a doufám, že po zdravotních trablech nám v play off hodně pomůže Sláva Kadleček, který přišel během podzimu. Musím ještě zmínit juniory Tomáše Slanaře, Filipa Němce a Michala Stránského, kteří dobře zapadli do mužstva a když dostali příležitost v utkání, tak nikdy nezklamali a získali cenné zkušenosti s dospělým hokejem.
V sobotu 29.1 2021 už nás čeká vrchol sezóny play off a pevně doufám, že dojdeme co nejdál, fanoušci budou naším 6.hráčem a vytvoří nám skvělou atmosféru. Tak v sobotu v 18.00 všichni na stadioně.´´

Bohuslav Koubek – asistent trenéra :

,,I když jsme základní část začali prohrou ve Světlé nad Sázavou, tak konečné druhé místo beru jako úspěch, jelikož jak Pelhřimov, tak Moravské Budějovice předváděli se zkušenými hokejisty z druhé ligy velice solidní hokej a byli to s nimi opravdu vyrovnané bitvy a samotným divákům se museli líbit, ale bohužel jich bylo poskromnu málo, jelikož většina našich dalších soupeřů takových kvalit nedosahovala.
Teď se ale už musíme připravit na play off. Humpolec nepodcenit a postoupit, aby byl k vidění zase parádní hokej jako poslední domácí zápas s Pelhřimovem!´´

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
18.06.22 22:22 Jaroslav Ludvík
17.06.22 21:09 Jaroslav Ludvík
23.07.22 20:19 Jaroslav Ludvík
25.06.22 12:03 Milan Knob
1.07.22 20:30 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: [email protected]

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
2021-10-28 16:46:29 hráč
2021-10-09 20:59:33 Anonymní uživatel
2021-06-21 19:17:58 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky