Hokejové ohlasy

Datum: 13. únor 2022, 15:16
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Jaroslav Ludvík – předseda klubu :

,,Před touto sérii jsem upozorňoval na to, že Humpolec bude velice bojovným a tvrdým soupeřem, který produkuje hlavně v domácím prostředí na menším hřišti nepříjemný hokej. Potkala nás řada zranění, nemocí a karantén. Jsem však přesvědčený o tom, že jak ve druhém, tak hlavně ve třetím domácím utkání jsme i tak měli na to soupeře porazit, ale udělali jsme spoustu neskutečných chyb a soupeř nás tvrdě trestal, nakoplo ho to a série se tak zdramatizovala. V Humpolci za podpory našich fanoušků se podařilo stav srovnat a věděl jsem, že na sobotní rozhodující utkání přijde opravdu plný dům a hráči budou pod velikým tlakem. Humpolec toto utkání odehrál dobře, ale kluci vstřelili o dvě branky víc, měli za zády skvělého Matěje v brance a fanoušky, které nám mohou všude jenom závidět. Přiznám, že od čtvrtka jsem byl nervózní jako pes, ale stále jsem věřil, že to dopadne. Spadl mi obrovský kámen ze srdce, všem děkuji a těším se na další zápasy. Soupeři přeji ať se mu daří v soutěži o pohár předsedy KSLH Vysočina a myslím si, že má na to pohár vyhrát.

V semifinále nás čeká soupeř, který má ve svém středu několik ostřílených hráčů. Předpokládám naprosto jiné zápasy než ve čtvrtfinále, plné tribuny na obou stadionech a věřím, že ve středu 2.3. se nakonec budeme radovat z postupu do finále. Tímto Vás na všechny zápasy zvu, ve středu na viděnou, pojďme toto město a daleké okolí hokejově zbláznit. Vzhůru Chotěboř !!!´´

Aleš Kraučuk – trenér :

,,Už když jsme čekali soupeře na čtvrtfinále, tak jsme si říkali, že bychom nechtěli Humpolec, protože jeho postavení v tabulce neodpovídá jeho výkonnosti a když se sejde v plném počtu je velice nepříjemným soupeřem, kdy zejména doma na malém hřišti hraje jednoduchý, důrazný a účelný hokej o čemž se přesvědčili i nejlepší týmy v soutěži.
První utkání jsme celkem v pohodě zvládli, ale dva dny po utkání začal horor, kdy se nám omluvilo 8 hráčů že jsou nemocní a ať s nimi na nejbližší dvě utkání nepočítáme. Do hry jsme nasadili mladé kluky a i přes celkem dobré výkony jsme obě utkání prohráli a dostali jsme se do situace kterou nikdo nechtěl, prohrávali jsme 2:1 na zápasy a jeli na 4.utkání do Humpolce. Tady se ale ukázala síla a charakter týmu a celého Chotěbořského hokeje, když nás přijelo do Humpolce podpořit 200 našich fanoušků a my jsme s přehledem vyhráli a srovnali stav série 2:2. V pátém rozhodujícím utkání na kluky dolehla tíha okamžiku, chtěli moc, ale hra nebila podle našich představ (každý sportovec to zažil kdy chcete strašně moc a ono to nejde). Bylo to upracované vítězství, ale zvládli jsme to a postoupili do semifinále.
Nebudu vyzdvihovat jednotlivé hráče, protože hokej je kolektivní sport a každý hráč má v mužstvu svůj úkol. Děkuji celému týmu a skvělým našim fanouškům, jak strašně nám pomáháte i když se na ledě zrovna nedaří.

V semifinále nás čekají Moravské Budějovice, se kterými jsme sehráli dvě vyrovnané utkání (5:4,1:2), takže očekávám vyrovnané zápasy, kde bude rozhodovat každá chyba. Nechci mluvit o soupeři. O jeho silných a slabých stránkách víme. Já pevně věřím našemu týmu, že jsme dobře připraveni a v této sérii uspějeme.´´

Bohuslav Koubek – asistent trenéra :

,,Jediného soupeře kterého jsem si nepřál v play off byl Humpolce a to se mi taky potvrdilo proč jsem si ho nepřál, byl výbornej a hodně nás prověřil! Teď budu jen doufat, že tato těžká série a výkon v ní se odrazí v semifinále proti Moravským Budějovicím a kluci předvedou co v letní přípravě natrénovali, půjdou si za vítězstvím a už jen kvůli skvělým fanouškům dovedou Chotěboř do finále krajského přeboru, ale nic jednoduchého to rozhodně nebude!´´

Martin Vlček – kapitán mužstva :

,,Před play-off jsme jednohlasně říkali, že nejhorší soupeř pro nás bude Humpolec a to se jasně ukázalo. První zápas jsme dá se říct dominovali a zaslouženě vyhráli, ale poté jsme měli dva zápasy 6 a více zraněných hráčů a sestavu jsme dávali těžko dohromady, nešťastně jsme prohráli oba zápasy, kdy soupeř vyhrál v bojovných utkáních a dostali jsme se do tlaku. Naštěstí jsme venkovní utkání v plné sestavě vyhráli i díky neskutečné podpoře našich fanoušků, kterých do Humpolce přijelo kolem 150!! Přišlo rozhodující páté utkání a na nás bylo znát, že předešlá utkání nám vzala doopravdy hodně sil. Toto utkání jsme umlátili i díky vynikajícímu Péšovi, který nás tradičně až neuvěřitelně podržel. Musím smeknout pomyslný klobouk před soupeřem, který celou sérii hrál hokej špičky krajské ligy a vůbec nic nenaznačovalo, že skončil na 7.místě po základní části. Jedno obrovské díky patří našim fanouškům, je super vidět zájem lidí a až neuvěřitelný hlad po hokeji. Je krásné hrát za Chotěboř a tuto podporu mít v zádech.
Jste platným šestým hráčem, který nás žene kupředu!

Přichází další kolo play-off, které bude ještě těžší než to předešlé. Moravské Budějovice mají velice kvalitní kádr, kde jsou hráči, kteří hráli druhou ligu. Hráli jsme s nimi dvě vyrovnaná utkání. Soupeř svojí sérii vyhrál jednoznačně a tudíž bude plný sil. My musíme uzdravit zranění a nabrat síly v kratším čase. Těším se na oba fankluby, myslím si, že lepší fankluby v lize těžko najdeme.
Doufám, že dvě středy za sebou uvidím naplněný chotěbořský stadion plný úžasných fanoušků, kterým chci ještě jednou poděkovat a pozvat je na boj o každý metr ledu!´´

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
28.01.23 20:22 Jaroslav Ludvík
16.02.23 11:23 Jaroslav Ludvík
18.02.23 21:08 Jaroslav Ludvík
11.02.23 20:10 Jaroslav Ludvík
9.02.23 16:09 Milan Knob
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: [email protected]

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky