Hokejové semifinálové ohlasy

Datum: 24. únor 2022, 22:29
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Hokejové semifinálové ohlasy

Jaroslav Ludvík – předseda klubu :

,,Kdo tuto celou sérii viděl, obrázek si udělal. Soupeř nás prostě přehrál díky zkušenostem, využitím přesilových her a díky využití části šancí po našich obrovských chybách. Naopak my jsme nedokázali slibné šance a nabídnuté přesilové hry využít a toto dle mě jednoznačně rozhodlo. Hráčům však vůbec nelze upřít snahu, nasazení a bojovnost, odvedli maximum a po zápase jsem jim poděkoval, jsem na ně hrdý.
Soupeři gratuluji ještě jednou k postupu do finále a přeji, aby v něm obstál.
Obrovské poděkování patří všem fanouškům a sponzorům, kteří nás celou sezónu opravdu fantasticky podporovali.
V tuto chvíli je již jisté, že jsme soutěž skončili na krásném třetím místě. Chtěli jsme však s Telčí hrát ještě dva zápasy a nabídnout tak fanouškům podívanou a důstojně se s nimi rozloučit, ale bohužel soupeř již nedá sestavu dohromady. Věřím však, že fanoušci o nic nakonec nebudou ochuzeni a dělám od dnešního dne vše k tomu, abychom se ještě jednou všichni společně na krásném stadionu v této sezóně sešli a pokud to dopadne, věřím že ho i celý zaplníme !!!´´

Aleš Kraučuk – trenér :

,,První utkání této série se nám nepovedlo, pravděpodobně na hráčích byla znát nemoc, kterou jsme prodělali během čtvrtfinále s Humpolcem. Ve druhém utkání v Moravských Budějovicích už náš výkon byl o poznání lepší a byl to z mého pohledu náš nejlepší výkon v této sérii a měli jsme ho vyhrát, ale po zbytečných faulech jsme toto utkání ztratily. Ve třetím utkání jsme se snažili, bojovali jsme, ale prohra 2:1 ukončila tuto semifinálovou sérii. Druhé a třetí utkání rozhodovali maličkosti, bohužel na straně soupeře rozhodla větší zkušenost jejich hráčů. Po utkání jsme poděkovali našim hráčům nejen za výkony v této sérii, ale i za celou sezónu a pevně věřím, že nabrali další zkušenosti, které v budoucnu budou moci využít.
Je to sport a musíme umět přijmout porážku, Moravské Budějovice si postup vybojovali na ledě ve férové sérii a já jim přeji, aby uspěli i ve finále. Na závěr chci poděkovat našim fanouškům za neustálé povzbuzování ve všech utkáních.´´

Bohuslav Koubek – asistent trenéra :

,,Semifinále se mi snad ani hodnotit nechce. Je mi moc líto jak kluků, tak fanoušků, že tato série takhle rychle skončila, ale bohužel soupeř byl prostě lepší a můžeme mu jen popřát ať zvládne i finále s Pelhřimovem. Myslím, že jsme mu byli důstojným soupeřem a až na první zápas to byla vyrovnaná bitva, kterou zvládli lépe hráči s Moravských Budějovic, kteří mají ve svém středu spoustu zkušených hráčů a to se v rozhodujících momentech zápasů projevilo. My se z toho můžeme jen poučit a třeba příští sezónu už takhle vyrovnané zápasy zvládneme a to finále si zahrajeme.´´

Martin Vlček – kapitán mužstva :

,,Soupeř nás jasně přejel v koncovce a ukázal nám, jak jednoduše se dá hrát hokej. My jsme se na gól neuvěřitelně nadřeli a naopak soupeři gól dá se říct darovali po naivních chybách, které by se neměly stávat. První zápas byl od nás doopravdy špatný, v Moravských Budějovicích i poslední zápas u nás byl o jednom gólu, který zlomil zápas na stranu soupeře a nedovolil zápas dovést v náš prospěch. Hlavní rozdíl je trestání přesilovek, které my už po mnoho let nejsme schopní zahrát a fakt je vůbec neumíme.
Mrzí mě, že jsme neurvali ani jeden bod, protože náš výkon se každý zápas zlepšoval. 0:3 na zápasy je dle mého až moc kruté, ale to je realita. Děkuji všem fanouškům, ať už to jsou fanoušci úspěchu i neúspěchu!!! Soupeři gratuluji a přeji mnoho sil do finále.´´

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
14.04.23 22:42 Ondřej Pravda
11.05.23 15:36 Ondra Marek
25.05.23 17:15 Milan Knob
30.05.23 13:35 Jaroslav Ludvík
30.05.23 13:34 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2023-05-17 02:53:23 owuna
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-06-09 14:13:12 Ondra
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky