Z Telče vezeme výhru a vedeme 2:0 na zápasy

Datum: 25. leden 2023, 20:41
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
SK Telč : HC Chotěboř 4:10 (1:3,0:4,3:3)

Branky domácí : 7:41 Kret Vojtěch (Bína), 49:40 Kret František (Smejkal, Kret Vojtěch), 57:54 Berka (Smejkal), 59:16 Kret Vojtěch (Berka)

Branky hosté : 12:00 Kadleček (Vlček), 15:43 Březina (Hospodka Jakub, Hospodka Jan), 16:15 Lacina (Vlček), 25:52 Slanař (Adam), 30:54 Ludvík Tomáš (Kadleček, Vlček), 34:23 Kadleček (Ludvík Tomáš, Vlček), 36:13 Kříž (Vlček, Ludvík Tomáš), 41:49 Svoboda (Křišťan, Adam), 45:06 Hospodka Jan (Křišťan), 54:45 Kadleček

Vyloučení : 7:8

Využití : 2:1

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů : 33:31

Rozhodčí : Mareček, Suchý – Kocman, Trávník

Diváci : 280

SK Telč : Pulda (Pokorný) – Kret Martin, Kříž David, Prokop, Šalanda, Havlík, Doskočil, Smejkal, Lander, Prášek, Válek, Kříž Adam, Bakus, Kret Vojtěch, Kret František, Cech, Bína, Mihulka, Kubát, Berka

HC Chotěboř : Pešek (Rulf) – Lacina – Kříž, Pejchal – Ludvík Jakub, Musílek – Slanař, Frühbauer, Ludvík Tomáš – Vlček – Kadleček, Mašek – Svoboda – Adam, Hospodka Jakub – Hospodka Jan – Křišťan, Marek – Němec - Březina

Richard Cachnín – trenér : „ Dnes jsme neměli dobrý vstup do zápasu a soupeř nás svojí důraznou hrou chvílemi přehrával. Až od poloviny první třetiny jsme v rychlém sledu vstřelili 3 branky a převzali otěže zápasu do svých rukou. Brankostroj se zastavil na desítce a domácí v závěru potrestali naši nedisciplinovanost využitím přesilových her. Vedeme v sérii 2:0 a věřím, že v domácím prostředí si půjdeme za postupem do semifinále, ačkoliv soupeř nedá svoji kůži lacino. Mužstvu děkuji za předvedený výkon.“

Děkujeme také všem fanouškům, kteří za námi dokázali přijet a hráče povzbuzovali.
Zveme Vás všechny na třetí utkání této čtvrtfinálové série na náš stadion, kde hráči v sobotu od 18 hod. udělají všechno k tomu, aby sérii ukončili a společně se mohli radovat z postupu do semifinále KLM. Těšíme se na Vás.
Houževnatý soupeř však bude „kousat“ a pokusí se vrátit sérii ještě domů do Telče.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky