První body zůstávají doma

Datum: 28. září 2023, 19:25
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Chotěboř : HHK Velké Meziříčí ,,B“ 6:2 (2:0,3:1,1:1)

Branky domácí : 3:08 Svoboda (Křišťan), 9:48 Hospodka Jan (Pecen), 22:12 Křišťan (Vlček, Hospodka Jakub), 22:42 Mašek (Svoboda), 25:43 Vlček (Mašek), 59:51 Vlček (Mašek)

Branky hosté : 27:20 Sobotka (Pejchal)

Vyloučení : 4:8

Využití : 1:0

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů : 19:39

Rozhodčí : Mareček – Sapík, Jeletz

Diváci : 150

HC Chotěboř : Pešek (Rulf) – Kříž – Lacina, Pecen – Pejchal, Suchý – Slanař, Mašek – Vlček – Svoboda, Němec – Hospodka Jan – Březina, Dymák – Hospodka Jakub – Křišťan

HHK Velké Meziříčí ,,B“ : Juda (Pestr) – Střecha, Smejkal, Chlubna, Kučera, Orsech, Pejchal, Barák, Sobotka, Havliš, Vrána, Burian, Štěpánek

Petr Adam - trenér :
,,Do zápasu jsme nastoupili ve velmi dobrém tempu, dali jsme dvě branky, ale další gólovky jsme neproměnili. První třetina mohla skončit klidně rozdílem čtyř gólů. Do poloviny druhé třetiny jsme hráli dobře, navázali na výkon v první části, ale poté jsme polevili, začali jsme dělat chyby v obranném pásmu a dostali tak soupeře do hry. Černá kaňka třetiny byla zranění našeho hráče. V poslední třetině se nehrál pohledný hokej, ale výhru jsme si pohlídali.“


Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky