Humpolec rozhodl v prodloužení a odváží si výhru

Datum: 4. listopad 2023, 21:11
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Chotěboř : HC Humpolec 3:4 P (2:2,1:0,0:1,0:1)

Branky domácí : 6:49 Slanař (Křišťan, Hospodka Jakub), 15:48 Suchý (Hospodka Jakub), 39:39 Dymák (Němec, Hospodka Jakub)

Branky hosté : 14:28 Brázda (Hendrych, Dolejš), 15:04 Pavelec (Hurda), 58:04 Brázda (Daňhel), 62:50 Daňhel (Kerber)

Vyloučení : 2:4

Využití : 1:0

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů : 17:48

Rozhodčí : Fiksa – Klouda, Křivohlavý

Diváci : 270

HC Chotěboř : Pešek – Kříž – Lacina, Suchý – Adam, Pecen – Slanař, Pejchal – Svoboda – Vlček, Březina – Dymák – Němec, Hospodka Jakub – Křišťan

HC Humpolec : Krejčí (Urban) – Šerák, Krtek, Hurda, Marek, Dolejš, Kerber, Kulík, Hendrych, Polodna, Egart, Pavelec, Daňhel, Brázda, Štěrba, Prokop


Petr Adam - trenér :
,,Utkání se mi hodnotí velmi špatně. První třetina se odehrála ve velmi dobrém pohybu z obou stran. Bohužel jsme soupeře přestříleli, ale využili jsme hrozně málo a naopak soupeř z mála trestal. Ve druhé části opět velmi dobré tempo a opět spoustu šancí z naší strany a z toho dáme pouze jeden gól. V závěru třetí třetiny jsme obdrželi branku, šlo se do prodloužení, kde byl šťastnější soupeř. Nemůžeme klukům upřít bojovnost, byli jsme lepším týmem, ale hokej se hraje na góly. Takovýto zápas musí vzít na sebe zkušení hráči, kteří musí utkání rozhodnout.“x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky