Z Moravských Budějovic se vracíme s jedním bodem

Datum: 18. listopad 2023, 21:29
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Žihadla Moravské Budějovice : HC Chotěboř 4:3 p (2:2,1:1,0:0,1:0)

Branky domácí : 12:30 Rytnauer (Trojan), 17:09 Rytnauer (Válek, Krutiš), 24:18 Rytnauer (Válek, Krutiš), 64:52 Krutiš (Rytnauer, Mikeš)

Branky hosté : 16:00 Svoboda, 17:29 Dymák (Svoboda, Mašek), 21:24 Němec (Vlček)

Vyloučení : 3:5

Využití : 1:0

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů : 26:42

Rozhodčí : Mareček – Jeletz, Kubát

Diváci : 390

HC Žihadla Moravské Budějovice : Vacek (Tržil) – Štorek, Brabec, Trojan, Trnka, Salát, Kravec, Novák, Krutiš, Rytnauer, Lander, Vysloužil, Mikeš, Sigmund, Kotačka, Válek

HC Chotěboř : Pešek (Shash) – Adam, Pejchal, Suchý, Slanař, Lacina, Kříž, Fixa, Stránský, Mašek, Dymák, Svoboda, Němec, Březina, Vlček, Hospodka Jan

Petr Adam – trenér:

,,Začátek utkání byl v režii domácího týmu, který nás do desáté minuty k ničemu nepustil. Poté jsme si již zvykli na užší kluziště, hra se vyrovnala a po první třetině se odcházelo do kabin s nerozhodným výsledkem. Druhá a třetí třetina byla vyrovnaná, gólmani na obou stranách předvedli dobré zákroky a šlo se do prodloužení, kde jsme neustáli 8 sekund před koncem oslabení 5:3. Musíme ale kluky pochválit za dobrý výkon a za bojovnost. Teď se musíme dobře připravit na sobotní derby se Světlou n.S.“
,

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky