Výsledky 4.víkendu pingpongistů

Datum: 20. listopad 2006, 18:43
Autor: Ondřej Pravda
Rubrika: Stolní tenis

V sobotu 11.11. pokračovali pingpongisté Chotěboře ve svých soutěžích dalšími dvojzápasy. Béčko chyběli dva hráči základní sestavy (nejlepší hráč soutěže David Medek a Michal Sokol) a to je moc. Ráno dostali dokonce kanára od Nížkova A (nyní vedoucího tabulku), odpoledne bojovali, ale prohráli se Žďasem Žďár C 10:7. Dostali se tak na čtvrté místo, přičemž mají stejně bodů jako pátý tým.

Céčko i bez Milana Medka ráno vyprovodilo V.Meziřičí B 10:0 a odpoledne přehrálo Humpolec B 10:5 a posílilo tak své druhé místo v tabulce.
Ve stejné soutěži déčko smolně remízovalo s Nížkovem B, když kluci prohráli dva poslední zápasy 3:2. Odpoledne to bylo bohužel podobné, dokonce ještě horší - opět dva poslední dva prohrané zápasy znamenaly prohru se Žďas Žďár D 10:8. V tabulce jsou nyní šestí.

Áčko hrálo (lehce nesystémově) podruhé v domácím prostředí, ale k úspěchu to nevedlo. S druhým týmem tabulky Znojmem A hra ze začátku vypadala zase hodně špatně, abychom pak zahrozili. Ve čtyhrách jsme s Michalem měli ve dvou setech setboly, ale neproměnili jsme je a ve třetím setu už jsme na zvrat neměli. Jirka s Josefem hráli 1:1, ale další dva sety už byly jasnou záležitostí soupeře. Michal hrál vyrovnaný zápas, ale set neuhrál. Josef sice první set ano, ale pak dominoval soupeř. Jirka vedl, prohrával, srovnal na 2:2, ale pátý set si soupeř pohlídal. Já hrál podobně jako Michal, ve dvou setech vyrovnaně, ale nevynucené chyby v koncovkách znamenaly další bod pro soupeře. Hrozivé skóre nevylepšil Josef, uspěl jen v prvním setu. Jirka ani to ne, takže soupeř vedl 8:0 a pomalu se chystal do sprch. Musel počkat, protože se mi naopak podařilo koncovky setů zvládnout, a i když soupeř set stáhnul, čtvrtý set už byl jasně můj. Michal hrál vyrovnaně, ale tentokrát v jeho prospěch. Jirka ho v nové rundě napodobil, a to s nejlepším hráčem soupeře. Další zápas jsem protivníkovi nedal šanci, Michal hrál vyrovnaně, ale nakonec set také neztratil, takže jsme stáhli na pěkných 5:8. Ale zadřeli jsme se - Josef vedl 2:0, jenže soupeř na něj našel recept a další sety vyhrál. S nejlepším hráčem soupeře jsem smolně prohrál první set a podobně i druhý, a nerozchodil jsem to. Znojmo tak vyhrálo 10:5.

V neděli jsme chtěli tým Strážnice převapit, dosud neměl výhru, i když k ní byl několikrát blízko. Čtyřhry nezačaly úplně špatně, s Michalem jsme sice 3:1 prohráli, ale kluci jasně 3:0 vyhráli. Michal bojoval, ale na soupeře nestačil. Josef v dramatických koncovkách uspěl v prvních dvou setech, soupeř stáhnul, ale když Josef dokázal zvrátit 9:10 ve čtvrtém setu, znamenalo to další bod pro nás. Jirka byl ale pasivní a soupeř toho využil, já vyhrál první set, ale pak kupil chyby a další tři sety bodoval víc soupeř. V další rundě mě Josef bohužel napodobil, podobně Jirka jen stáhnul na 2:1. Mně se pořád nějak nedařilo, ale když jsem v druhém setu otočil z 6:8 na vítězných 11:8, chytil jsem se a další dvě koncovky zvládnul. Michal jen korigoval za stavu 2:0 pro soupeře, takže celkově stav 3:7. Víc se nám bohužel nepodařilo - Jirka vyhrál jen set, mě se nepodařily koncovky a soupeř toho využil, a Michal také jen stáhnul jeden set. Strážnice nás tak docela jasně přehrála 10:3.

Spokojeni jsme samozřejmě vůbec nebyli, budeme se muset soustředit na příští týden, kdy se utkáme s Kostelcem a Ústím nad Orlicí v jejich domácích prostředích. Pro zájemce o detaily - výsledky naší skupiny 3.ligy (a mnoho dalších údajů), krajské i okresní soutěže.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
28.01.23 20:22 Jaroslav Ludvík
16.02.23 11:23 Jaroslav Ludvík
18.02.23 21:08 Jaroslav Ludvík
25.01.23 20:41 Jaroslav Ludvík
11.02.23 20:10 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: [email protected]

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky