Chotěboř „A“ - Přibyslav

Datum: 27. listopad 2006, 23:44
Autor: Jakub Hűbner
Rubrika: Volejbal
První set začal na chotěbořské poměry dobrou diváckou kulisou. Mužstvo Chotěboře nastoupilo do zápasu ve složení O. Marek a M. Půža na smeči na bloku J.Kohl a K. Horák na nahrávce kapitán M. Hudík a na postu univerzála L. Vajrych. Vstup do úvodního setu vyšel lépe hostujícímu týmu, který nás zaskočil kvalitním servisem a v úvodu si vytvořil mírný náskok. V prostřední části se hra vyrovnala. Hrál se atraktivní volejbal s mnoha pěknými mezihrami, v kterých jsme byli šťastnějším týmem a do koncovky si vypracovali pětibodový náskok. Pak už stačilo jen ztrátovat a vedli jsme 1:0. V dalších dvou setech soupeř zpřesnil zakončení, v kterém nám se naopak začalo nedařit. Trenér P. Vajrych reagoval vystřídáním některých hráčů. Do hry se postupně zapojili blokař P. Pátek, smečař Z. Špinar a univerzál L. Procházka. Našemu týmu se bohužel nedařilo podání, často jsme chybovali a nebyli jsme schopni dostat soupeře pod tlak. Za stavu 2:1 pro hosty se tak do hry vrátila původní sestava, kde P. Pátek vystřídal K. Horáka na bloku. Této šestici se soustředěným výkonem povedlo utkání dovést až do závěrečného tie-breaku. Hrál se parádní volejbal se spoustou krásných akcí na obou stranách, v kterém nechyběla ani vypjatá atmosféra a sporné momenty. Do koncovky jsme vstupovali s jednobodovým vedením a vypadalo to velice nadějně. Za stavu 14:14 však po krásném uvolnění na středu sítě chyboval náš blokař, který poslal balon jen do autu. Následovala chyba při příjmu, která vyústila srážkou dvou našich hráčů v poli a pro nás i trpkou porážkou 16:14.

Do druhého zápasu nastoupily oba týmy ve stejných sestavách jako skončily předešlý zápas. V mužstvu hostí se jen vystřídaly hráči na postu libera. Hrálo se již v komornější atmosféře, kde mnoho diváků se již po obědě do haly nevrátilo. Hosté s příchodem nového libera výrazně zlepšily hru v poli a nám se dařilo čím dál míň skládat balony ze smečí. Soupeř nás předčil, jak na servisu, tak i na bloku. Naší lepší činností byly pěkné a povedené kombinace středem sítě. Tuto naší přednost však soupeř dobrým podáním dokázal často eliminovat a do připraveného dvojbloku se naši krajní hráči jen těžko prosazovali. Skoro hladce tak najednou soupeř vedl již 2:0 na sety. Třetí set nabídl opět dramatickou a pohlednou podívanou. Srovnali jsme krok a do koncovky se vstupovalo s prvním setbolem na naší straně. Následovala však chyba na podání. Po dobrém příjmu následoval logicky útok vedený středem, kde jsme se v předchozích výměnách nejvíc prosazovali. Soupeř tuto variantu však dokázal přečíst a dvakrát za sebou nás zablokovat. Prohráli jsme tak nelichotivým výsledkem 3:0.

Sestava: Marek O., Horák K., Procházka L., Kárník J., Pátek P., Vajrych L., Kohl J., Tezner J., Půža M., Každan D., Špinar Z., Hudík M.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
16.02.23 11:23 Jaroslav Ludvík
18.02.23 21:08 Jaroslav Ludvík
11.02.23 20:10 Jaroslav Ludvík
9.02.23 16:09 Milan Knob
6.02.23 08:03 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: [email protected]

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky