Chotěbořští junioři postoupili

Datum: 17. únor 2007, 19:57
Autor: Milan Knob
Rubrika: Hokej
Po včerejší senzační výhře v Chrudimi 2 : 4, se dnes chotěbořští junioři střetli s tím samým soupeřem na domácím ledě v odvetě o postup do finále krajského přeboru juniorů. K postupu potřebovali chotěbořští alespoň jeden bod za remízu, což se jim nakonec i podařilo. Zápas měl divoký průběh. Domácí po dvou třetinách prohrávali již 0 : 3 a postup se jim pomalu vzdaloval. Pak ale vztyčili v poslední části hry hlavu a podařilo se jim vstřelit i potřebné branky. Ještě v poslední minutě byl stav pro domácí nepříznivý 2 : 3 a odsuzoval toto utkání do prodloužení. Domácí trenéři sáhli k power-play a chlapci se jim za to odměnili postupovou brankou. Za předvedený výkon, hlavně v poslední části hry, patří všem velký dík a již nyní se v Chotěboři těšíme na první velké finále, které doufáme zopakují i muži.

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

odpovědět | #1 | 17.02.07 20:50
Titulek: Choceň vs. Mor. Třebová
První zápas podle neoficiální zprávy na onlajnech vyhrála Choceň 3 : 1.
odpovědět | #2 | 17.02.07 20:57
Autor: Hory
Titulek: Junioři
jo musím souhlasit. Pěkný zápas se štastným koncem. Ale na to že hráli na dvě lajny tak klobouk dolů.
odpovědět | #3 | 17.02.07 21:26
Autor: judžinek
Titulek:
Děkuji všem hračum za dnešní výkon,zejména tem co hrali ve 3 třetině. Děkuji SUPER fan klubu který i méne početném stavu fandil celé utkání. Budu se opakovat ,ale v sobotu v 5 vás čekám na modré.Judžínek
odpovědět | #4 | 17.02.07 22:27
Titulek: Re:Judžínek
Bylo nám ctí.........
odpovědět | #5 | 17.02.07 22:32
Autor: chrudimak
Titulek:
Na co si tady hrajes? Ze Skutčí jsi poslední a tady budeš machrova. Nic jsi nedokázol tak se vrat spátky na zem
Titulek: Re:
Jirka dokázal se Skutčí to samé co nektrří Chrudimský junioři,ale na rozdíl od nich dovel své "chlapce" do finále kraje juniorů, kdežto pro Chrudim končí sezona!!!! A to co se dělo ve Skutči, je jiná kapitola! Ale juniorka Chotěboře, to je válec:-) hurá Chrudim hurá!!!:-)
odpovědět | #8 | 18.02.07 09:22
Autor: Milan
Titulek: Re:Re:
Nakonec to někteří jejich chudáčci nevydrželi a ještě po závěrečném hvizdu si s našima klukama chtěli vyřizovat účty. Na to prostě nemám slov, neumějí prohrávat...
odpovědět | #9 | 18.02.07 09:22
Autor: hokejistka
Titulek: gratulace
Moc gratuluju k postupu!! A před Judžínkem smekám..Hodně uspěchu v další sérii zápasů!!
odpovědět | #10 | 18.02.07 09:31
Autor: hory
a ty se vrať do školy....spátky nebo zpátky. No jo je vidět, že jsi z Chrudimi.
Titulek: Gratulace
Gratuluji k postupu a už se moc těším na finále ve kterém se utkáme... výsledky našeho semifinále
Světlá - Choceň 3:9
Choceň - Světlá 10:2
odpovědět | #14 | 18.02.07 19:50
Titulek: Choceň
Chotěbořské áčko si zahraje semifinále proti Chocni, která na nájezdy porazila ve druhém zápase o postup Moravskou Třebovou.!!!
odpovědět | #15 | 18.02.07 22:03
Autor: Petr Vomáčka
Titulek: Re:Junioři
no ale rozhodně sme si to nezasloužili, chrudim byla všude první a to simulování z naší strany taky hrůza ale aspoň že dem dáll
odpovědět | #16 | 18.02.07 22:12
Autor: něco k zápasu
Titulek:
Vám skončí sezona za tejden stejně jako Chrudimi,jen s menším rozdílem..my o umístění vyhrajem se Světlou kdežto vás zmlátěj v Chocni velkolepym stylem..tak si to užijte
odpovědět | #17 | 18.02.07 22:13
Autor: Jirka Kasal
Titulek: Re:Re:Junioři
no já jsem stejného názoru jako Petr, můžem bej rádi že nám to takhle vyšlo protože na to co tam naši kluci předváděli se nedalo koukat a souhlasím i s tím simulováním, to k hokeji nepatří a nikdy patřit nebude tak s tim něco udělejte, třetí gól chrudimi byl krásnej, tak se mi to líbí, ale dem Chotěboř dem
odpovědět | #18 | 18.02.07 22:19
Autor: Marek Drtina
Titulek: Re:Re:Re:Junioři
jj třetí gól jak to náš bek naprášil do toho malýho utočníka a ten to pak potrestal únikem přes celé kluziště a našemu jinak výbornému brankáři poslal pěkný dudy, nádhera no
odpovědět | #19 | 19.02.07 08:35
Autor: Jarda
Titulek: Re:Choceň
Tak s kym ve stredu hrajeme?Na krajskejch onlajnech je vysledek 7:1 pro M.Trebovou,tak nevim.Jinak nikde jsem vysledky jiny nenasel.
odpovědět | #20 | 19.02.07 09:02
Titulek: Re:Re:Choceň
Chotěboř ve středu na stoupí proti Chocni, která až v samostatných nájezdech porazila Moravskou Třebovou.
odpovědět | #21 | 19.02.07 10:53
Autor: divák
Titulek: Re:Re:Re:Choceň
Milane, s Chocní se hraje ve středu v Chotěboři? Dík za odpověď.
odpovědět | #22 | 19.02.07 12:40
Titulek: Re:Re:Re:Re:Choceň
Ne,semifinale zacina na lede hure umisteneho,odveta je na poradu u nas v nedeli.Pokud pres Chocen prejdeme dal,v coz verim,budeme hrat hned ve st 28.2.doma,nebot finale zacina na lede lepe umistenyho.
odpovědět | #23 | 19.02.07 16:33