TJ CHS Chotěboř A – TJ Sokol Bedřichov

Datum: 18. únor 2007, 21:13
Autor: Zdeněk Špinar
Rubrika: Volejbal
Dne 18.2.2007 nastoupili chotěbořští volejbalisté v domácím prostředí ke svému dalšímu ligovému utkání. Čekal je soupeř z Bedřichova, který je na posledním místě v tabulce.

Do prvního zápasu nastoupilo družstvo ve složení: O. Marek (libero), P. Pátek, J. Kohl (blok), Z. Špinar, L. Vajrych (smeč), H. Tezner (universál) a M. Hudík (nahrávač).
Začátek prvního setu a průběh celého zápasu byl velmi vlažný. Hráči Chotěboře, vědomi si své herní převahy, nehráli s maximální koncentrovaností. Z toho vyplynulo množství chyb a nepřesností na jejich straně. Soupeř ovšem nebyl schopen trestat a využívat chyby domácího celku. Před zraky diváků se proto neodehrávala moc zajímavá podívaná. Po hodině hracího času byl konec zápasu s jasným výsledkem 3:0 pro tým Chotěboře.

K druhému zápasu družstvo Chotěboře nastoupilo v pozměněné sestavě, na postu blokaře vystřídal D. Každan J. Kohla. Postupem času mělo dojít ještě k dalším střídání, ale díky průběhu prvního setu to nebylo možné. Tým Bedřichova začal více riskovat na podání a díky několikabodovým šňůrám odskočil na rozdíl 7 bodů. Přestože se domácím povedlo v závěru několika kvalitními obranými zákroky v poli a na síti stáhnout bodové manko, tak už to nestačilo a první set Chotěboř prohrála. V druhém setu byl konečně k vidění kvalitnější volejbal, celek domácích musel zabrat a to přineslo několik hezkých výměn. Hráči Chotěboře přehráli soupeře ve všech činnostech a vyhráli druhý set rozdílem třídy. V dalších setech už nenechali nic náhodě a díky zlepšenému výkonu celého družstva si došli pro další cenné dva body do tabulky. Díky nim Chotěboř přeskočila v tabulce Žďár nad Sázavou a posunula se na druhou příčku s jednobodovým náskokem na třetí celek.

Sestava: Hudík Martin, Kohl Jiří, Vajrych Lukáš, Půža Michal, Tezner Jan, Marek Ondřej, Špinar Zdeněk, Grund Richard, Každan Dan, Kárník Jakub, Pátek Petr, Horák Karel

Aktuální tabulka: zde
x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 18.02.14 19:53
Autor: Filip
Titulek: SebeRevolta
Jmenuji se Filip a rád bych v Chotěboři zavedl oddíl SebeRevolta . Jde o takovou komuntu veřejnou , každý kdo by chtěl ať je to dvíka nebo chlapec - na věku nezáleží se můžou k nám přidat - jde o to že dnešní mládež kouří, pijí alkohol , berou drogy , sedí u počítačů, televizí a ruzných elektronických věcí - proto bych rád zavedl v Chotěboři SebeRevoltu - jde o cvičení s vlastní váhou těla , běhání , vzájemná spolupráce , pomáhání si a hlavně zábava .
Hlavně proč vám píšu - problém je že nemáme místo kde trénovat - na tréning potřebujeme hrazdy a různé věci - to vše by jsme si zajistili a vybudovali akorát nemáme kde to vybudovat - tak proto píšu vám a prosím vás jestli by jste nevědli o nějakém klidném místě kde by jsme mohli postavit pár hrazd a trénovat a makat na sobě. Děkuji

odpovědět | #2 | 18.02.14 19:54
Autor: tomáš
Titulek: SebeRevolta
Rád bych se přidal


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
3.04.24 21:01 Jaroslav Ludvík
10.04.24 21:26 Jaroslav Ludvík
5.04.24 13:13 Jaroslav Ludvík
18.04.24 20:51 Jaroslav Ludvík
6.04.24 20:45 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky