Volejbaloví žáci míří k republikovému titulu

Datum: 14. duben 2008, 08:58
Autor: Martina Honsová
Rubrika: Volejbal
Pokora a sebevědomí - heslo, kterým se při osudovém zápase řídilo družstvo chotěbořských volejbalových starších žáků, vedlo k vytouženému vítězství, stali se přeborníky kraje.

Neděle 13. dubna byla osudovým dnem pro tým starších žáků chotěbořského volejbalu. Bojovali o titul přeborníků kraje. Soupeřova hala v Želetavě téměř praskala ve švech a v očích rodičů chotěbořských sportovních nadějí se dala číst nervozita snad srovnatelná s tou, která tížila samotné volejbalisty. Dali v sázku vše. Na kontě měli mladí sportovci za poslední půlrok bohatou sérii drtivých vítězství. V tomto zápase ale mohlo vše přijít vniveč.

Tým Chotěboře vedl nad týmem Želetavy na zápasy 2:1. Chotěbořští na sobě alespoň před soupeřem nedali nervozitu vůbec znát, předvedli výborný zápas a zúročili tak náročnou přípravu. Není tedy divu, že se v očích mnoha z nich po zaslouženém vítězství objevily slzy štěstí. 2:0. Tak zněl výsledek, který si vyčerpaní medailisté z Želetavy odvezli.

"Povedlo se. Na krajský přebor jsme se opravdu poctivě připravovali. Udělali jsme taktickou přípravu, jakou kluci ještě nezažili. Rozebrali jsme naše silné stránky, i silné stránky soupeře. Řekli jsme si, že máme dva úkoly. Vyhrát první dva zápasy s Novým Městem na Moravě a s týmem Velkého Meziříčí a jako vrchol zvítězit ve finále se Želetavou. Výborně jsme podávali, výborně jsme přihrávali a útok sám o sobě nám stačil na to, abychom soupeře zatlačili do defenzivy. Atmosféra v hale byla naprosto neuvěřitelná. Soupeřovi rodiče provolávali vítězné chorály, ale my na sobě nenechali nic znát. Vše bylo o dvou slovech. Pokora, abychom byli připraveni, že můžeme prohrát, ale i sebevědomí, protože jsme chtěli vyhrát, věděli jsme, kolik potu a odříkání nás stála příprava a chtěli jsme to zkrátka prodat," přibližuje osudové utkání a přípravu na něj trenér družstva Pavel Hejtmánek

"Tenhle zápas byl opravdu vyhecovaný, to se nedá prostě popsat jinak. Třešničku na dortu v podobě zápasu se Želetavou jsme si opravdu vychutnali. Byla opravdu výborná. Zápas na republikovém přeboru bude pouze formalita," komentuje zápas a nadcházející květnové utkání s nadsázkou člen volejbalového družstva Filip Hejtmánek.

Své vítězství budou volejbalisté obhajovat v Novém Jičíně, od 2. do 4. května. Proběhne zde Přebor České republiky a o titul se zde utká celkem šestnáct družstev.
x x x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 14.04.08 08:07
Autor: Ondřej Pravda
Titulek: gratulace
zdravím Pavle, gratuluji klukům i tobě k dosaženému výsledku, ať se daří i na republice! Ondra
odpovědět | #2 | 14.04.08 10:31
Autor: Milan Stránský
Titulek: Re:gratulace
Také já se připojuji ke gratulaci a držím palce na přeboru ČR !!
odpovědět | #3 | 14.04.08 14:25
Autor: Martin Hudík
Titulek:
Také gratuluji. Je to jeden z největších úspěchů chotěbořského volejbalu. Doufám, že budete pokračovat v těchto výkonech i na Přeboru ČR.
odpovědět | #4 | 14.04.08 14:48
Autor: Hansek
Titulek: Gratulace
No pekny kluci doufam ze se vam bude na republice darit. Drzim palce do dalsich boju.
odpovědět | #5 | 14.04.08 16:52
Autor: Jitka Janáčková
Titulek: Díky,díky,díky
Chtěla bych také ještě jednou pogratulovat našim klukům a jsem ráda, že jsme mohli být u toho.Atmosféra byla nepopsatelná a kluci se rvali, co jim síly stačily.Velké poděkování Pavlu Hejtmánkovi a myslím,že mohu mluvit i za ostatní rodiče,protože to je velké odříkání,časově náročná a ne vždy vděčná práce.Tím člověk musí žít.Jinak kluci když to úplně neklapne NEVADÍ je to velký úspěch a za něj Vám DÍKY,DÍKY,DÍKY
odpovědět | #6 | 16.04.08 17:11
Autor: Pauli
Titulek: hovado
pekne kluciiiiiiii pekne
odpovědět | #7 | 5.05.08 20:13
Autor: Martin Hudík
Titulek:
Velká gratulace k 14.místu!!!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
16.02.23 11:23 Jaroslav Ludvík
18.02.23 21:08 Jaroslav Ludvík
11.02.23 20:10 Jaroslav Ludvík
9.02.23 16:09 Milan Knob
6.02.23 08:03 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: [email protected]

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky