Hokej trochu jinak

Datum: 30. říjen 2006, 14:51
Autor: Tomáš Marek
Rubrika: Hokej
Možná, že tím co píši a tím co si přečtete i Vy, si jako již mnoho lidí před Vámi řeknete: "ten Marek je divnej", ale co?
Jo, možná Vám přijde divný, proč se tak nějak vracím do minulosti...
Možná Vám přijde divný, proč to tady zmiňuji...
Možná Vám přijde divný a nevkusný to sem psát...
Možná Vám přijde divný, proč nespěchám do druhý ligy!? Možná Vám přijdu divný...

Tak abych začal: účastnil jsem se(slovo účastnil je myšleno doslova) včerejšího hokejového utkání v "Chotěbořské aréně". Utkání mužů:Chotěboř vs. Skuteč.
Zápas byl v jasné režii domácích a se Skutčí, které chybí jak hokejovost tak fyzička, neměli sebemenší problém.To bylo celkem jasné a předpokládané dění včerejšího podvečera. Pro mě bylo bohužel i jasné a předpokládané, že Chotěbořské vedení s jeho spěchem za druhou ligou na něco zapomene, spíše na někoho. Na lidi co pro chotěbořský hokej hodně udělali, ale už bohužel nejsou mezi námi. Myslím tím pana Ing. Josefa Boháče(+9.4.2006) pana Jaroslava Novotného(+15.7.2006). Mrzí mě, že ani symbolicky neprojevili čest jejich památce a díky, třeba jen zmíňkou a minutou ticha. Ačkoliv pročítáním těchto stránek jsem zjistil, že u pana Boháče to za HC udělal již Bohouš Baumgartner, alespoň v psané podobě. Ovšem dle mého názoru by ničemu nevadilo a byla by to teprve ta pravá čest, vyhlásit to včera na zimáku.
To, že u Jardy nedošlo na projevenou čest od HC ani v psané formě na těchto stránkách ani včera mě ( a vim, že ani jeho tam nahoře) bohužel nikterak nepřekvapilo, jelikož vedení na zimáku mu vždy, za dob jeho trénování, házelo maximálně tak klacky pod nohy.Toť vše ke včerejšku.

Mě osobně to mrzí o to víc, že jsem ho znal od mala, kdy nás učil bruslit, kdy nás na onu dobu naučil hrát dobrej hokej na který se chodilo dívat srovnatelně lidí jako na "A" mužstvo a že nás svým zbůsobem vychovával a mě osobně dal hodně do života a zaryl se mi navždy do mého srdce! A proto chci ještě jednou napsat DÍKY JARDO!
Tomáš Marek

Pro lidi co by chtěli rýpat a místo podstaty článku rozebírat písmena a mysleli si třeba, že bych nemohl učit češtinu - mají pravdu, nemohl bych!

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 30.10.06 16:00
Autor: judžínek
Titulek:
souhlasim se vsim co tu pises Tony
odpovědět | #2 | 30.10.06 18:04
Autor: Tony
Titulek: Máš pravdu
Ale vždyť víš,že funkcionáři si stále stěžují jak mají mraky práce a starostí s chodem klubu a zadarmo.Tak buďme rádi,že vůbec mají na to,aby zajistili utkání.Nic víc od nich nečekej.
Někdo používá můj nick Tony v předchozím příspěvku.Najdi si něco jiného.Dík.
odpovědět | #3 | 30.10.06 18:01
Autor: Bejfi
Titulek: Re:Máš pravdu
i autorovi tohoto příspěvku se říká Tony.
odpovědět | #4 | 30.10.06 19:42
Autor: Milan Knob
Titulek: Re:Máš pravdu
Děkuji za tento příspěvek Tome. Jarda byl můj spolužák. Z naší třídy je to již třetí člověk, který nás navždy opustil. Já sám jsem tuto skutečnost uvedl v krátkých zprávách na tomto webu. Přesto ještě jednou "Čest jejich památce". Milan


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
28.01.23 20:22 Jaroslav Ludvík
16.02.23 11:23 Jaroslav Ludvík
18.02.23 21:08 Jaroslav Ludvík
11.02.23 20:10 Jaroslav Ludvík
9.02.23 16:09 Milan Knob
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: [email protected]

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky