Provoz základní umělecké školy

Datum: 22. srpen 2007, 15:05
Autor: Milan Moc
Rubrika: ZŠ Smetanova
Provoz základní umělecké školy během rekonstrukce budovy staré radnice.

Základní umělecká škola Chotěboř zahájí výuku v novém školním roce 2007/2008 v náhradních prostorách, mimo budovu staré radnice, náměstí T.G.Masaryka 322. Výuka hudebního a literárně dramatického oboru bude probíhat dočasně v obou chotěbořských základních školách a v budově č.p. 446 – Havlíčkova ulice. Vzhledem k tomu, že informační výloha staré radnice není kvůli stavebním pracím přístupná, uvádíme zde rozpis jednotlivých tříd.
V ZŠ Smetanova ulice, v přízemí staré části budovy, budou vyučovat v jednotlivých třídách tito učitelé: p.uč. Mgr. Lenka Bártová (literárně dramatický obor), p.uč. Věra Fialová (hra na housle, violu, zobcovou flétnu, Komorní orchestr mladých), p.uč. Marie Fišerová (hra na klavír, pěvecká hlasová výchova, dětský pěvecký sbor Motýlek), p.uč. Radim Ledvinka (hra na klavír a elektronické klávesové nástroje), p.uč. Jarmila Nedbalová (hra na violoncello, zobcovou flétnu, hudební nauka, přípravná hudební výchova, příprava k souhře), pan zást. řed. Jan Pavlas (základy skladby), p.uč. MgA. Lucie Pavlíková (hra na housle a zobcovou flétnu), p.uč. Mgr. Josef Secký (hra na klavír). Výuka tanečního oboru (p.uč. Mgr. Sylvie Tonarová a p.uč. Dora Táborská) zůstává beze změn.
V ZŠ Buttulova ulice (2.patro) budou vyučovat: p.uč. Jiří Krsek (hra na žesťové dechové nástroje a zobcovou flétnu, příprava k souhře), p.uč. Mgr. Alois Štěrba (hra na žesťové dechové nástroje, zobcovou flétnu, kytaru, bicí nástroje, Dechový orchestr mladých, příprava k souhře), p.uč. Václav Tejkal (hra na dřevěné dechové nástroje, akordeon, příprava k souhře).
V budově bývalé Městské bytové správy (Havlíčkova 446 – na křižovatce ulic Havlíčkova a Na Chmelnici) bude dočasně sídlit ředitelství školy, dále zde budou vyučovat: p.uč. Petr Hyliš, ak. sochař (výtvarný obor), p.řed. Mgr. Milan Moc (hra na dechové nástroje dřevěné) a p.zást. řed. Jan Pavlas (hra na elektronické klávesové nástroje, příčnou flétnu, akordeon, technika zvukového záznamu).
S ohledem na provoz v obou základních školách proběhne zahájení výuky ZUŠ Chotěboř v pondělí 3.září 2007 od 13 do 15 hodin ve třídách jednotlivých učitelů. Doporučujeme žákům, aby si již na pondělní zahájení výuky v ZUŠ přinesli rozvrhy hodin ze základních (středních) škol. Dále připomínáme, že v prostorách základních škol (i v budově v Havlíčkově ulici) je nutné se přezouvat!
Ve všech náhradních prostorách budou viditelně zveřejněny seznamy žáků, rozvrhy kolektivních předmětů a další důležité pokyny. Totéž bude možno najít na internetových stránkách školy (www.zuschot.cz). Další dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. č. 569 624 350, případně na emailové adrese zuschot@zuschot.cz .
Přejeme našim žákům hezký zbytek prázdnin a těšíme se s nimi na shledání v novém školním roce 2007/2008.
Mgr. Milan Moc, ředitel ZUŠ Chotěboř.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v červnu
2.06. 23:34 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v květnu
9.05. 10:39 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc květen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v dubnu
31.03. 22:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc duben. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v březnu
7.03. 09:37 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc březen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v únoru
1.02. 09:44 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc únor. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-06-09 14:13:12 Ondra
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky