Mladí chotěbořští muzikanti opět úspěšní

Datum: 12. květen 2010, 11:33
Autor: Milan Moc
Rubrika: Základní umělecká škola
V pátek 7. května 2010 se konalo v Letovicích ústřední kolo celostátní soutěže základních uměleckých škol, tentokrát pro dechové orchestry. Dechový orchestr mladých při Základní umělecké škole Chotěboř si v tomto kole vybojoval účast po březnovém vítězství v  kole krajském, konaném v Pelhřimově.

Konkurence v Letovicích byla velmi vysoká, soutěžní výkony mnohdy hraničily s profesionální interpretační úrovní. Chotěbořský orchestr byl po velmi dobrém výkonu zařazen přísnou porotou do stříbrného pásma a navázal tak na sérii svých úspěšných umístění v minulých ročnících v ústředních kolech této významné soutěže.

Dívkám a chlapcům z Dechového orchestru mladých patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy a města, podloženou nekonečnými hodinami poctivé přípravy a skvělým přístupem k soutěžnímu klání.

Rostislav Bárta, Dan Bílek, Pavel Bílek, Kryštof Boháč, Pavel Fiala, Fikar Ondřej, Havlíček Adam, Hroch Karel, Janda František, Jandová Amálie, Kárník Jan, Klabeneš Martin, Kolářová Pavla, Kopecký Lukáš, Ledvinková Iva, Málek Josef, Mandátová Jana, Marková Tereza, Melechovský Martin, Melounová Helena, Musil Petr, Musílek Miloš, Nedbalová Lucie, Nepovím Ondřej, Paclíková Magdalena, Pátek Miloslav, Pátková Markéta, Pensimus Miloš, Peroutka Vilém, Pikla Jan, Poborská Jitka, Poborský Vít, Růžička Jiří, Smejkal Jan, Stollinová Adéla, Špitálník Martin, Štěrba Jan, Štěrba Pavel, Uchytilová Jitka, Vágner Martin, Vágner Šimon, Venhauerová Petra, Votava Jan, Zadina Petr – ti všichni mají zásluhu na tom, že se v pátek na Moravě o Chotěboři velmi hezky hovořilo.
x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 13.05.10 19:18
Autor: won
Titulek: Gratuluji
Gratuluji, je to úspěch, kterým se bude pyšnit nejen skvělý DOM s jeho úžasnými pedagogy, ale i samotné město Chotěboř. Ukazuje se, že skuteční umělci vzcházejí ze skromných podmínek a počáteční chudoby. Pokud to však opravdovou pílí překonají, obohatí svým umem svět hudby ať už interpretační či autorský. Gratuluji ještě jednou a jsem moc potěšen, že mám důvod k radosti v Chotěboři bydlet a skvělý DOM poslouchat!
odpovědět | #2 | 14.05.10 11:17
Autor: mILAN mOC
Titulek:
Pane (paní?) WON, děkujeme...


KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v červenci
3.07. 00:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červenci. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v červnu
2.06. 23:34 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v květnu
9.05. 10:39 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc květen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v dubnu
31.03. 22:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc duben. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v březnu
7.03. 09:37 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc březen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
13.07.24 23:49 Ondřej Pravda
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-07-15 01:04:14 Hansek
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky