Matěj Vydra patronem dětského domova

Datum: 25. březen 2013, 16:45
Autor: Michael Dobrý
Rubrika: Dětský domov Nová Ves
Patronem našeho dětského domova, kde vyrůstá hodně sportovně nadaných dětí, se stal rodák z Chotěboře, fotbalový reprezentant ČR, člen týmu Watfordu v Anglii, Matěj Vydra. Bude podporovat dětský domov nákupem sportovního vybavení a poukazů na sportovní a ozdravné pobyty dětí. Velice si vážíme jeho rozhodnutí , těšíme se na spolupráci a osobní setkání s ním.

Dar: lyžařské vybavení

V poslední době se často mluví a píše o jednom z největších talentů českého fotbalu Matěji Vydrovi. Chtěl bych širší veřejnost seznámit s tím, že se tento talentovaný reprezentant stal patronem Dětského domova Nová Ves u Chotěboře. Na podzim minulého roku jsem Matěje Vydru společně s vedením dětského domova oslovil, zdali by nechtěl nějakou formou podporovat tento dětský domov, který ve sportovní oblasti dosahuje vynikajících výsledků. Tým dětského domova se v roce 2012 stal celkovým vítězem celostátní soutěže dětských domovů „DD cup“. Vítězství vybojoval v celoročním, pětietapové soutěži v konkurenci téměř 60 dětských domovů z celé ČR. 

Matěj Vydra ani na chvilku nezaváhal a jako správný chotěbořský rodák okamžitě na možnost podpory přikývl. Na konci minulého roku se stal oficiálním patronem Dětského domova Nová Ves u Chotěboře. A že nemá daleko od slov k činům dokázal, když dětskému domovu daroval lyžařské vybavení, které děti dětského domova využili na pobytu na horách v době jarních prázdnin. Matěj Vydra chce dále podporovat dětský domov zejména v oblasti sportovních aktivit a materiálního vybavení.

Tímto přístupem tento mladý fotbalista dokázal, že má nejen našlápnuto ke kariéře ve velkém fotbalu, ale také to, že mu není cizí pomoc dětem, které nemohou vyrůstat z jakýchkoliv důvodů ve svých rodinách. Ještě jednou chci Matějovi Vydrovi za všechny děti a zaměstnance Dětského domova Nová Ves u Chotěboře poděkovat a popřát mu mnoho úspěchů v jeho další kariéře.

Michael Dobrý,
vedoucí vychovatel DD Nová Ves u Chotěboře.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v červenci
3.07. 00:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červenci. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v červnu
2.06. 23:34 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v květnu
9.05. 10:39 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc květen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v dubnu
31.03. 22:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc duben. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v březnu
7.03. 09:37 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc březen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
13.07.24 23:49 Ondřej Pravda
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-07-15 01:04:14 Hansek
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky