Regionální kolo soutěže odborných dovedností

Datum: 5. březen 2015, 14:10
Autor: VOŠ, OA a SOUT Chotěboř
Rubrika: SOU Technické
Střední odborné učiliště technické tradičně uspořádalo za podpory města Chotěboř ve dnech 19. až 20. února 2015 v rámci celostátního projektu České ručičky regionální kolo soutěže s názvem KOVO Junior 2015. Soutěž byla určena pro studenty strojírenského učebního oboru strojní mechanik. Do soutěžního klání v odborných dovednostech se zapojilo celkem 14 studentů z pěti škol z Kraje Vysočina a jedné školy z Pardubického kraje. Nejlepší kvalitu a připravenost předvedl v kategorii jednotlivců vítěz soutěže, student 3. ročníku VOŠ, OA a SOUT Chotěboř Roman Kubát a studenti ze Střední školy průmyslové, technické a automobilní Jihlava, kteří obsadili první místo v kategorii družstev.

Vlastní soutěž byla rozdělena na dvě části. První část se skládala z výroby zámečnického výrobku podle výkresové dokumentace z připravených polotovarů, ve které soutěžící prokázali znalosti, dovednosti a zručnost spojenou s přesností. Nedílnou součástí bylo i hodnocení funkčnosti a kvality opracování soutěžního výrobku. Druhá část se skládala z praktického měření, kde soutěžící prokazovali znalosti a dovednosti z měření strojírenských veličin pomocí měřících přístrojů a měřidel a následně jejich vyhodnocení.

Slavnostní vyhlášení soutěže proběhlo v prostorách staré radnice Městského úřadu v Chotěboři za přítomnosti starosty města pana Ing. Tomáše Škaryda.

Výsledky soutěže

Družstva:
1. místo – Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava
2. místo – Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Ledeč nad Sázavou
3. místo – Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště, Pelhřimov

Jednotlivci:
1. místo – Roman Kubát, VOŠ, OA a SOUT Chotěboř
2. místo – Petr Zídek, Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava
3. místo – Zdeněk Daněk, Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště, Pelhřimov

Právo reprezentovat region kraje Vysočina v celostátním kole, které se bude konat 15. – 16. dubna 2015 na Střední škole strojírenské a elektrotechnické v Brně, získali studenti Roman Kubát z VOŠ, OA a SOUT Chotěboř a Petr Zídek ze Střední školy průmyslové, technické a automobilní Jihlava.
x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v červenci
3.07. 00:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červenci. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v červnu
2.06. 23:34 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v květnu
9.05. 10:39 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc květen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v dubnu
31.03. 22:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc duben. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v březnu
7.03. 09:37 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc březen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
13.07.24 23:49 Ondřej Pravda
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-07-15 01:04:14 Hansek
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky