Zábavné odpoledne pro předškoláky

Datum: 7. prosinec 2015, 22:25
Autor: ZŠ Chotěboř, Buttulova
Rubrika: ZŠ Buttulova
V loňském roce začalo na naší ZŠ Buttulova setkávání s malými předškoláky. Potěšil nás zájem ze strany rodičů i dětí. Rozhodli jsme se proto uspořádat akci pro všechny budoucí prvňáčky, kteří by si chtěli trochu pohrát, zapřemýšlet, zasportovat nebo se jen tak rozhlédnout po ,,opravdové“ škole.

Dne 10. listopadu 2015 jsme pro ně připravili zábavné odpoledne plné her a soutěží. Neslo se v duchu básně Františka Hrubína ,,Princeznička na bále“. Děti a jejich rodiče uvítala princezna, král i Honza, kteří jim prozradili, co všechno mají splnit. Předškoláčci procházeli korálkovou stezkou, na každém stanovišti řešili úkoly a získávali tak korálky pro princeznu. Nemuseli mít z ničeho obavy. Na jejich cestě je provázeli nejen rodiče a učitelé, ale i někteří starší žáci ze školy. Na konci putování uměli básničku, zvládli řadu pěkných aktivit, princezně přinesli návrh na šaty i korále. Ta každého šikulku odměnila medailí pro předškoláka a malým občerstvením. Děti odcházely s úsměvem na tváři a pěkným pocitem z toho, jak vše zvládly a pomohly princezně.

My, učitelé, se těšíme na další setkání nejen s předškoláky, ale všemi příznivci naší školy v rámci Keramického jarmarku, Zimní výstavy nebo Dne otevřených dveří.

Za učitele ZŠ Chotěboř, Buttulova Mgr. I. Sedláková

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v červenci
3.07. 00:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červenci. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v červnu
2.06. 23:34 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v květnu
9.05. 10:39 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc květen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v dubnu
31.03. 22:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc duben. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v březnu
7.03. 09:37 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc březen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
13.07.24 23:49 Ondřej Pravda
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-07-15 01:04:14 Hansek
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky