Dechový orchestr mladých ve Francii

Datum: 26. únor 2008, 16:15
Autor: ZUŠ Chotěboř
Rubrika: Základní umělecká škola
Dechový orchestr mladých při Základní umělecké škole Chotěboř uspořádal ve dnech 22. - 25. února koncertní zájezd do Francie, v rámci pozvání vynikající skupiny mažoretek klubu Cheerladies Třebíč. Společně vystupovali při příležitosti květinových slavností v půvabném městě Bormes Les Mimosas na francouzké riviéře.

Že se jednalo o zájezd mimořádně zdařilý se můžete přesvědčit na základě reportáže pana Jana Pavlase, zástupce ředitele ZUŠ Chotěboř a přímého účastníka zájezdu. Průběh zájezdu popisuje v článku umístěném na stránkách školy www.zuschot.cz. Zde naleznete i řadu fotografií ze zmíněné akce.

Mladí hudebníci, členové chotěbořského úspěšného a populárního hudebního tělesa, tak opět vzorně reprezentovali své město a vlast, tentokráte, mimo jiné, mezi neuvěřitelným množstvím květin a před zraky tisíců diváků a posluchačů. Patří jim za to veliké a upřímné poděkování.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 27.02.08 16:27
Autor: jirka
Titulek:
Moc hezké. Gratulace !!! Zajímalo by mě, jestli se mladí muzikanti přiznají svým vrstevníkům, že mají rádi a hrají dechovku ? Já s tím mám ve svém věku problém a jsem označen za blba :-) a to je mi 40.
odpovědět | #2 | 27.02.08 17:01
Autor: Pavel Fiala
Titulek: Re: Určitě mají rádi svůj DOM
Členem Dechového orchestru mladých při ZUŠ Chotěboř je i můj -náctiletý syn. Jsem přesvědčen o tom, že všechny slečny i mladí muži, kteří v DOM hrají, jsou na své členství v orchestru hrdí. Myslím, že mají obrovské štěstí, že něco takového v Chotěboři existuje. Mají štěstí, že ve zdejší ZUŠ pracují velmi obětaví kantoři. Domnívám se, že DOM Chotěboř stále lépe a lépe reprezentuje a propaguje. A vím o tom, že hráči DOM trochu před českou klasickou dechovkou preferují skladby swingového a podobného charakteru. Jsem rád, že DOM bude letos koncertovat "pod střechou" v Chotěboři hned několikrát. Koncerty budou jistě včas prezentovány. Věřím, že si to lidé z Chotěboře nenechají ujít. Držím tomuhle orchestru palce a přeju nejen jemu, aby se mohl co nejdříve vrátit do staré radnice!


KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v červenci
3.07. 00:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červenci. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v červnu
2.06. 23:34 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v květnu
9.05. 10:39 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc květen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v dubnu
31.03. 22:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc duben. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v březnu
7.03. 09:37 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc březen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
13.07.24 23:49 Ondřej Pravda
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-07-15 01:04:14 Hansek
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky